Prijava

Desilo se a ja sam zaboravio detalje jebo me pas

Zasto svake godine moramo da prolazimo kroz ovo da se 3-4 clana iznenade kad cuju za chaveza i 70 dinara a bukvalno je 100 puta ispricana prica

Hahahahahhahahah a zamišljam kao kaže čavez ahah otvoriću ti gari, ali za 70 din xd i zhajk kao ahahh da da a onda najednom se uozbilji čavez i kaže ozb sam inače

zato što je priča jebeno nerealna, ja i dalje ne mogu 100% da poverujem, a stvarno jesam čuo priču 400 puta, samo od žajka 20 puta

SRBINE nikad ne ZABORAVI!!

Нисам био на форуму кад се то причало. Ајде неко у кратким цртама да то преприча плокс, јер ја и даље нмг да вјерујем да неко може бити толики јевреј, који курац.

Tražio je 100 a žajk je imao 70 samo i ovaj rekao aj daj može

http://i.imgur.com/FZutIRp.png

Pa nije žajk imao više inače bi mu i 300 naplatio

Gde je ta tema sa fotošopovima čaveza zna li neko

Pa nije mu bas naplatio nego mu zajk rekao da ne ume da koristi vrata i da se plasi da nece izaci a cavez mu rekao “ma daj to je lako otvoricu ti ja nego da te pitam dal imas 100 dinara da mi pozajmis mozda fali mi za taksi do ribe na drugom je kraju grada” i zajk sta ce jbg mora da izadje

zajk sta ce jbg mora da izadje hahahhahah

Pa ta priča da žajk ne ume da koristi vrata deluje prihvatljivo, složiću se, ipak je to žajk.

Bilq su teška vrata, žajk je nesposoban jbg retardiran momak šta sad, ovaj se ponudio da mu otvori za 100 dinara i žajk imao 70, od toga 20 u metalu, i čavez uzeo naravno.

A čekaj to je voz bio ajde da pitamo žajka da li su plaćali kartu tad smem da se kladim da nisu

Čaves laminat kući uradio od vos para xd

E ne mogu danas na fudbal radim laminat doći ću na naredna tri fudbala jer posle treba pločice u kupatilu da radim a i keva zimnicu planira

Coa postuj ovde kad se raspitas zanima me bas

Pa tu je negde žajk po sajtu valjda će doći da napiše kako i šta

Smem kola da stavim sa je Žajk kupio kartu tada