Prijava

da ali on je sociopata, da li mislis da njega boli kurac da pola godine trpi sve to, njemu je najveci problem sad sto ne moze da ide u skadarliju opet da ga ne bi snimili mediji

Hajde ljudi skupite pare za djacki dinar unapred, da znam da li da dolazim prosli put sam bio u minusu 800 dinara

Lik treba da krene da servisira tetke i Bog da ga vidi.
A bio bi fazon da mu ljudi u prolazu dobacuju: Jevđo imal kake pomoći? Nema, a? Boli te kurač, ti voliš da jedeš luk. Haha

ma kakvo servisiranje, otkud se povela ta prica kako je lik ekstra frajer, kockastoglavi debil sa mutavom facom..

eru daj neke detalje kako ga tovare

Pa sve pokazuju prstom na njega i viču : " brukaaaa, sramotaaaa, straaaašno'

Pošto medicinari su uglavnom debili i nemaju dobre replike nego samo ove iz malog remorkera

Nije medicinski vukajlija pa da mu neko kaze nemas leb ucrevu.

Nego nešto debilski tipa: hehe, kolega koji deo mozga si koristio hehe kad si lagao jel frontalni hehe

Smrt medicinarima

Ma kažem samo zbog klimakteričnih koje ga brane, kontam da jedino one bi volele da naskoči na njih. Kaki frajer...kaki kurci...

Inače, najsmešniji su ljudi u fazonu pa šta ako je uzimao od nekih gasterbajtera to njima nije nista, a da je njih zajebo za 50 € platili bi jos tolko nekom da ga bije haha

jebote, pa ja ne znam osobu sa ovom brojanicom ili šta je već ovo s ostroga fazon, da nije pokvarena, prevrtljiva, a neretko i umobolna

Eto njega opet kod Tanje da se žali što ga kolege šikaniraju jer su ljubomorni na to što je sve postigao sam bez dinara ičije pomoći dok njih izdržavaju roditelji a obnavljaju treću godinu šesti put takođe im smeta i njegov uspeh kod suprotnog pola, noću ne može da zaspi jer su mu pred očima zlostavljanja koja je pretrpeo tokom dana i kako neretko razmišlja da oduzme sebi život. Oblajhane gospođe koje su do tad jecale dok su ga slušale kreću u otvorenu histeriju i poziv na javni linč studenata mf na Terazijama. Tanja beštija kreće da drži monologe ccc kako smo to vaspitali decu da zlostavljaju slabije od sebe, Srbi stoka,u Srbiji se uspeh ne prašta, ne cenimo mlade talente, ko zadnji izađe nek ugasi svetlo.

BTW, dobio sam informaciju da je visok 174-5cm

profesor medcinskog f: pa dobro milane nemoj toliko dobro da ucis

Кад смо код Чавеза, ја сам био убеђен да он само изиграва неку социјалу као већина рокера и хипстера.

А ово што је покушао да наплати свирање на окупљању Вукајлијаша на Ади. Па јеботе! Не иде. Та окупљања су класична блејања, а не твоја тезга, човече. Иди у Кнез Михајлову, па свирај за паре. Паре за карту? Имај, човече, достојанства. Ако немаш пара, седи код куће, не бламирај се.

ОК, нека је и стипса, али ако већ сам зарађује и "не чека паре од бабине пензије" како би рекао Перињо, нема шансе да не може да издвоји једном у месец дана 20 евра за повратну карту и мало хране. Не причам о половним микрофонима, гитарама, озвучењима, то је и у реду да купиш јефтиније, ако свираш за себе. Али ово за карту је баш циганчење.

Oblajhane gospođe koje su do tad jecale dok su ga slušale kreću u otvorenu histeriju i poziv na javni linč studenata mf na Terazijama.

Мене једна таква сподоба због прозивки облајханих баба, црвенокосих и доконих госпођа са ладном трајном окривила да на Твитеру ширим мизогинију и мржњу према старијим особама.

немој да ти посветим емисију од три сата бре разумееш

http://informer.rs/storage/assets/dejan-andjus-670x367_660x388.jpg

немој да ти посветим емисију од три сата бре разумееш

чекај, фендере, шта је било са тим? јесу ти претили неким пријавама, полицијом?

pa realno 100 dinara za djacki dinar je mala cena s obzirom da na njegovo pocetno "REKLA JE.....SVE JE U REDU" gomila riba iz parka i okoline prilazi klupici, ja bi placao i 200 da imam lika koji ce da bude magnet za ribe

Nevezano za Čaveza, oduvek su mi ti gitar-bojevi išli na kurac kada banu na rendom bleju i krenu da sviraju Bajagu u tripu da će pičke da ovlaže