Prijava

Bajaga, pa onda nezaobilazna Metalika.

чекај, фендере, шта је било са тим? јесу ти претили неким пријавама, полицијом?

Ма дежурна нарикача која твитује између печења две туре ванилица, ништа озбиљно.

Nevezano za Čaveza, oduvek su mi ti gitar-bojevi išli na kurac kada banu na rendom bleju i krenu da sviraju Bajagu u tripu da će pičke da ovlaže

Па можда ако се ложе на оне Хоћеш сокић-рибе из Муња.

Bajaga, pa onda nezaobilazna Metalika.

А јебено ми није јасно да се неко сваке недеље изнова и изнова одушевљава кад свираш јебену Тишину (Ам-Ц-Г) или Неко те има ноћас (Ем-Ц-Д), а тек јебене Партибрејкерсе и Месечеву кћи (:бљув). И то није социјала него ликови и ликуше који ваљају солидне паре и онда наварени једу говна како су народњаци криви за све.

GLEDAM NEKOG MALOG KAKO SVIRA GITARU U PARKU I ZAMISLJAM KAKO MU JAVLJAJU DA MU JE UMRLO SVE ŠTO VOLI,SJEME MU SE ZATRLO
раде бог

pa nemojmo donositi sud ovako napamet....neka kazu ovi sto su bili prisutni koliko riba im je navukao drljajuci stopalima u te zice. kapiram da svira stopalima jer mu ruke trebaju da otima pare

Milione riba nam je navukao svirajući, jadni Deki je morao u tri smene da jebe. Zbog toga mu se i raspala Alfa, otišli amortizeri.

pa jel na kraju donosio gitaru il je to obecavao samo u slucaju besplatnog rostilja?

taman kashof pomenuo gagu stajlsa, nek okaci neko slike njegovog kreveta i posteljine

da me neko licno natera da biram ili da lizem stopala gagi stajlsu 4 sata ili da prenocim u onom njegovom krevetu zapisanom

jel ima neko ju tjub akaunt....jel primetio neko kad je Chava okacio onu superpedersku pesmicu o njima sa vosa, i napisao KO LI MI SE USUDIO DA DA MINUS NA OVO JEBEM LI MU SVE MRTVO I ZIVO, IMAM NEKOG IDIOTA KOJI MI DA MINUS NA SVAKI VIDEO'' kao ko se drznuo takvoj mesavini marine tucakovic i betovena da da minus ili da mu se ne svidja nesto sto on napravi...
pa ko ima akaunt lozite ga malo, al ''konstruktivno''...druze nije ti ovo u tonalitetu...fals si u ovom delu, ispao si iz ritma itd

Dok sam pratio engleski fudbal stranicu na fejsu oni bizgovi iz nsa što vode stranicu snimali klipove u kojima su davali kladioničarske, fantazi savete I uopšteno kenjanje o engleskom fudbalu, transfer al nije to bitno sad, žalili se ljudi u komentarima kako se ne čuju lepo, ovi kukali na loš mikrofon, kasnije su se normalno čuli ali taj čavez, tu sam ga prvi put video, je bio tu u njihovim klipovima ne znam jebiga šta je tačno radio ali brat izgleda iznajmljuje mikrofon što mu kupili vukajlijaši, za pare sig i ucenjuje one jadnike da im bleji u klipovima. Ne znam ima li ga još tamo blokirali su me.

nema ga, skupo mu da dodje iz kule u ns

Ovo da dislajkujem? Pa radije bih umro
https://youtu.be/A6G4qw2UcEs

Будите људи, уделите кору хлеба, нахраните Јевђића
https://twitter.com/kloniranoprase/status/973922065207185408

Baš se glupo raskrinkao. Da nije izlazio javno na tv, da se nije kurčio na Instagramu itd, mogao je još dugo, dugo da živi na račun drugih. Ne kažem da je ovo što je radio ispravno, samo kažem da je sam sebe ukopao.

pez,ispricacu ti ovih dana o liku jednom davices se

ahahah, kako si znao da sam pre 40 sekundi bio na ovoj temi?

javio mi haker onaj sto menja nikove na sajtu xd

Kod Tihane Vojtehovski veceras neki autistican momak koji je do svoje 6. godine govorio samo jednu rec: “sok”. Setih se fejda iste sekunde

Kako sam se smejao pre neki dan hahaha