Prijava

ovaj decko treba da bude maltretiran i da dozivljava internet buling dok god ima internet

Hahah nikako da ukapiram što ga prezireš ovako, šta te to posebno iritira kod njega, ali te razumem, imam i ja tako neke objekte mržnje iz razloga koji su drugima neobjašnjivi

pa ne prezirem ga, jednostavno mi je jadan i smatram da ga treba ponizavati stalno.

covek koji godinama zivi sa preko 1000e donacija sa raznih strana i ima obraza da ode da kuka za jos, o cemu da se prica dalje....plus sveeee i da je istina sve sto je pricao zbog patetike te njegove treba biti tovaren i sprdan stalno.....mada ovakvim sklopovima nista ne smeta, samo da se ogrebu za dzabe za bilo sta

i treba kao drzava da propadnemo i stanemo pod jednu sljivu jer sve zivo zaboravljamo jako brzo

i roditelji pokojne tijane sto nisu hteli da vrate novac u fond su mi stvarno odvratni.cuo sam da su isli u soping po americi dok im je dete cekalo operaciju.msm u takvim trenutcima misle o sopingu pa treba ih pobit.a jedan covek im je uplatio dosta kinte, moj cale zna rodjenog brata od tog coveka taj je multi milioner u teksasu i posle kad je cuo sta su radila ova dva debila reko da je to zadnji put da nekom uplati pomoc

oni su bese zavrsili i u zatvoru il tako nesto? kolko se secam oni su govorili da su vratili pare

ja nisam cuo da su zaglavili zatvor.mislim da nisu.jedno vreme su ih kritikovali po novinama sto nisu vratili kintu i to je to.a taj lik iz teksasa im je sve obezbedio tamo

Koliko moras biti malodusan, da profitiras na takvim stvarima

i to kolko se secam bila je solidna svota kesha....znam da su imali neke glupe izgovore da ce da vrate sve

Ima li neki update za ovog kralja? Kucamo na vrata zaboravljenih asova

Ma kakvi mi smo takav narod da sve brzo zaboravljamo zato nam i jeste kako jeste

Pa de njega da zaborave, čovek je objasnio kako treba jebati narod, jako i kvalitetno, svaka mu čast

Ima instagram gde pisa po sirotinji

Ako, ako
To Jevdjo inspiracijo

Tagovao ga stevco na instagramu uz hesteg life_goals

poslednje sto sam cuo je da je on i jos 7 likova dobilo polnu bolest od iste ribe a svaki je skoro mislio da joj je decko

Ta baš voli da učini

Ima li on nalog ovdje