Prijava

Aj izbirsi moju sliku odatle majmune

хвала што ме браниш ројкен, али стварно нема потребе, ако му је смјешно што сам истетовирао крст на подлактици, нек се смије бмк

Kad nemas muda da odes pod iglu a imas muda da se podsmevas nekom ko ima muda da ode pod iglu na internetu. Zbog takvih loulajfova je i banovan fejd.

Ne ismevam to sto je tetoviran lol, nego je tetovaza transfercina

A da brisem sliku necu, sam si je okacio na profil i kao takva je javno dobro. Opusti se malo brt nasmejao si ljude lepo sig

Dobro ja necu ni da nagadjam kako ti izgledas, bicu gospodin do kraja.

Ej drugari, i ja odlazim sa sajta. Nisam se baš snašao. Mislio sam da će malo da me ispuni bivstvovanje ovde, a nije baš. Ima tu dobrih ljudi sig i zanimljive stvari sam pokupio tipa "tanak kurac pun govana" to koristim i u životu, smeju se normalci. Ovo je prvi korak u mom sklanjanju sa neta, što kaže u Palp fikšn, hodaću zemljom lolo

Pozdrav svima.

Istina je ovo da se nisi bas snasao

oterali ste sve ribe i sve legende

Kako mi je ovaj dekijev avatar moćan, i kad kaže da jedeš govna nekako misliš da ti to kaže s najboljom namjerom

Evo Zapata i ja smo se složili, da ako Juventus sutra u Madridu napravi fudbalsko čudo milenijuma i izbaci el Tiganerose, ostajemo na sajtu i ne lišavamo vas vrhunskog humora koji naš je trejdmark. Zato..

FORZA JUVE!

ladno ste otjerali zapatu

Evo u znak podrške, stavljam i ja na avatara Juveov grb, pa nek ide život!

Lukacco, ja ti lepo kažem- aj s nama, sve dobri ljudi, i još bolji zajebanti. I nama treba podrška bar jednog moderatora. Dajemo ti garanciju da će ti funkcija ostati, kad budu letele glave!

razmisli, Lukac, neće ovo čudo dovijeka.