Prijava

80 din, umesto 60, i 5 sličica po kesici umesto 6. Genijalan potez paninija

hahah kakvo pisanje po sirotinji. 680 slicica, 5 u kesici. treba ti 11 soma dinara da popunis album i to pod uslovom da nemas nijedan duplikat.
govna

besplatan album 2.aprila u novostima, ako nekoga zanima

Imam ludu teoriju zavere da su oni dobrano odradili ispitivanje tržišta, videli da se narod 1000 posto manje loži na repku u odnosu na pre 8 godina, štaviše mrzi je, i zato nisu spustili cene za ovaj sirotinjski kraj planete.

зато ћемо онлајн лепити. мада узећу и овај албум

Jbt 80 dinara ja zadnji put kad sam skupljao bile 30

Bilo bi dobro da je kesica bila 70, valjan skeč bi se mogao napraviti sa čavezom

2008. msm da sam skupljao lš album

Zapata, svuda je poskupelo dosta u odnosu na prošli album, nije samo kod nas

Ma znam ja to, nego kažem, da misle da bi se prodavalo ovde masovno, snizili bi. Nego mi smo jedina zemlja na sp koja mrzi svoju reprezentaciju, to je znano nama, pa i njima.

nego kažem, da misle da bi se prodavalo ovde masovno, snizili bi.

ne razumem se nesto mnogo u ekonomiju al ovde mi nesto ne stima uopste

Nema to veze dal mi mrzimo repstaciju, skupljalo se masovno i kad nismo učestvovali.

neki Đuzepe, celte, piše ti gore.

popunio sam 17%, aj napravite grupu pa da skupljamo, razmjenjujemo, igramo par nepar androidima i tako

edit: fale mi SMS i ljajic da zavrsim nase

Imam ludu teoriju zavere da su oni dobrano odradili ispitivanje tržišta, videli da se narod 1000 posto manje loži na repku u odnosu na pre 8 godina, štaviše mrzi je, i zato nisu spustili cene za ovaj sirotinjski kraj planete.

sve jasno do trenutka kad kaze "i zato nisu spustili". to ne stima.