Prijava

a sad gledam debile po prevozu napadaju ljude sto nemaju masku

debili su ovi sto ulaze bez maske, al opet manji od onih koji nose stave masku oko usiju ali ne pokriju usta i nos, ili pokriju samo usta, kao da stavis kondom kad jebes, al ga skines kad treba da svrsis

osim ako ne svrsavas u picku ili cmar (gamby), sasvim je logicno skinuti kurton pre polivanja...

ako direkt ne kasljes i ne kijas koji ce ti kurac maska, od kad postoji prevoz ljudima je trebalo maske nabijati koji to rade nekome za vrat

osim ako ne svrsavas u picku ili cmar (gamby), sasvim je logicno skinuti kurton pre polivanja...

no shit, hvala na edukaciji cika bombi

ako direkt ne kasljes i ne kijas koji ce ti kurac maska, od kad postoji prevoz ljudima je trebalo maske nabijati koji to rade nekome za vrat

Pa kad su guzve dovoljno je i da pricas s nekim i malo pljucnes, opet mozes da zarazis druge. A i kad nemas masku, lakse pokupis virus u busu i posle to siris dalje.

objasni onda kako je svedska toliko dobro prosla bez icega sto smo mi implementirali
i nemoj mi pocinjati sirotinjsku spiku kako smo mi ovakav onakav narod posto je svedska uvezla ogavne camuge u velikom broju

hah kao no shit, a sam napisao

Nemoj da prosipas tu vodu, kupovna je

Kurva omlatio bih je o beton

objasni onda kako je svedska toliko dobro prosla bez icega sto smo mi implementirali
i nemoj mi pocinjati sirotinjsku spiku kako smo mi ovakav onakav narod posto je svedska uvezla ogavne camuge u velikom broju

U kom smislu dobro prosla? Zdravstveno? Imaju skoro 6k mrtvih i 100k zarazenih, po broju mrtvih na milion stanovnika su 14. na svetu.

haha da čitao sam, kao obećao je mojim roditeljima da će mi napraviti dete... čuj naljutila se jer je varao oženjen čovek... a jesu te droljetine glupave u pičku materinu

Sad za crvenu imaš maltene da sipaš 7l evrodizela

Znas prvi maj ti je praznik rada, svuda ljudi taj dan iskoriste da strajkuju protiv nepravde samo srbi bi da piju i locu

Super je riba ako hoćeš da umres od teskih metala, prvenstveno žive

Haha e jeste retardi, kao da je riba van moje platezne moci lol, edukujte se malo jbg https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mercury_in_fish

Jel posna ili mrsna slava?
Posna gambi, riba
Opa široko

Sad cu da vam slikam frizider pa da vidite kome vi da je sirotinja