Prijava

Znam. Jako si pametna, samo malo impulsivna

Žestim se i trujem se zbog anonimnih idiota sa raspalog sajta, jebem si mater bolesnu, trebalo je da me zadavi babica kad sam se rodila, samo da jače pritisne. I vidim serete po forumu ovih dana kako se neki lik ubio jer ga neka seljačina zajebavala i prala mu mozak na 120 stepeni, i onda kao sramota šta ljudi rade, sajber nasilje bla bla ovo ono, ulazite u uloge branitelja jadnog momka koji se razbucao baš zbog vama sličnih. Nije li ovo što vi meni radite barem nalik tome što je idiot radio dečku? Jbt koji ste vi šljam

Nemoj mene svrstavati Ivi molim te

Pa i nije baš isto, ja sam po prirodi sumnjičavo govedo, pa mi bullshit detector zapišti mnogo puta u jednom danu, u najvećem broju slučajeva nateram sebe da prećutim i da ne odreagujem i nastavim sa životom. Ali i ja sam čovek jebem mu sve pa nekad čisto iz neke dokonosti iznesem svoje sumnje jer eto tako, sloboda izražavanja, može mi se jednostavno. Zar zbog toga da se hranim celozemaljskom kurčinom i spermom ehhhh. Mada poštujem i tvoju slobodu izražavanja da me iznapušavaš, i borio bih se za istu.

Još da vam ostavim i broj indeksa ovde, jebem li vam nanu, onu ogavnu, ušuškanu, bezbrižnu i uljuljkanu u pamučne krpe i oaze sigurnosti, garant vas je i na ta radna mesta neko doveo, ako ne tatica, onda ujak, čiča, deseto koleno za jedno 10 iljade evrića, plus jagnje i bure, i vi ćete na mene, da vas saberem sve na gomili opet sam kvalitetnija sve mi jebem od svih skupa, ali nikad neću živeti bolje, zašto? Jer imam pogan jezik kad me za njega povučeš. Naživeli se dabogda! Sve u zlatu i kobiljem mleku. Jebem ti da ti jebem ljudsku grozotu!

jebem li vam nanu

plidu, tebra, ne znam zašto si ti na tapetu

garant vas je i na ta radna mesta neko doveo

da, programeri se zapošljavaju baš po babu i po stričevima, nije da moš primetit da neko ne zna

Iviii jesi dobro? Rastuzujes me

Koliko je jeziv ovaj vuk jbt

Pa sumnjo ti ili ne druže ja bila u novinama jer sam taj isti indeks zapalila pred opštinom... Za to moje školovanje moja majka je dala sve što je imala, sve smo živo prodale, ogulile smo se od rada da bi mi pnudili mesto asistenta na kome nikako nisam mogla da se zadržim jer mi je majka poslednje godine studija ostala bez prebijenog groša a ja stan u nišu nemam niti imam ljude... niti bih mogla da živim kod nekog kao mrtva pridošlica, pola dana ne bih izdržala takv mi je temperament i evo me ovde...

zar asistenti nemaju neku platu? ne nesto veliko sad, ali u principu dovoljno da se iznajmi stan u nisu i da se osnovno zivi?

a vuk je prejeziv, ko hijena jbt. nije mi jasan

Iviii jesi dobro? Rastuzujes me

Iviii

Ma jebe mi se šta si kamenofile, nisi me izuzeo svog cinizma ni jedan jebeni dan od kad sam se obrela ovde. i da si astronom, sve mi to uz kurac. Dzaba ti kad si smeće u duši, podjebavačko, užasno. A da si ti na mom mestu bogtejebo ti bi skončao odavno, mislim da bi te našli s čepom od šampanjca u dupetu kraj već sebi iskopane rake, išibanog bičem i zaklanog istim

AvvI ima tablice JA 10 00

Plačem

Moje govno manje smrdi, a moja rana više boli. To je isto način obrane, i to neloš.

Narod vukajlije : oćemo da imamo ženu na sajtu.

Žena na sajtu :

Ja sam samo idiot.

Samosvest je važan deo ličnosti, autore Vuk. Samo bol izgrađuje čoveka.

Trebalo bi da mi se promeni nik u Miškin.