Prijava

mozda naprave neke lekove za podmladjivanje pa teras tako dok se ne smoris i kazes, ubite me dosta mi.

Ili ko Kanada, ponude ti eutanaziju. Što je i dalje ok.

Pozdrav svim dobrim ljudima

Pozdrav i tebi. I hvala na pozdravima. ☺️

Ovo rano (prerano) ustajanje pada mi na srce ko led. Najgore mi je negde oko 10, to se srcu spava, a led ne jenjava :D

ŠKODILLAC
Živimo u svetu gde ljudi kupuju stvari koje im nisu potrebne, novcem koji im treba a nemaju ga, da bi zadivili ljude koje lično ne vole. +

Analni Osvetnici
Kada ti postane nebitno što drugi misle i izgubiš želju za pri(o)padanjem nekoj grupi, tek tada ćeš se osloboditi. Nitko ne bi trebao utjecati na tebe jer većina ljudi nikad nije ništa učinila za tebe niti ti plaćaju račune.

Samo nek besne, to je znak da Vucic dobro radi svoj posao

ruska duša, prostrana ko kosmos, izmučena, izubijana, nežna, rascvetana, zgažena, luda, blistava i strašna

Rekli su o Nolou:

umesto da ide po prajdovima i slika sina u suknjicama za instagram, on hrišćanin, porodičan čovek, ima kičmu, dosledan je sebi, ne učestvuje u blm i abecedaškim kampanjama.

on hrišćanin

doubt

nolo praktikuje hriscanstvo, budizam, nesto slovenske mitologije, obozava Morgota iz LOTR zatim Marduka, stuje 3 razlicitne plemenske religije iz srednje afrike i ateizam nedeljom

Meanwhile, na zapadu imaš više hrišćana nego u srbiji i rusiji zajedno puta dva

Zašto Plidu igra lastiš na granici sa tamnom stranom ovijeh dana

mislim ok u rusiji je malo vise od pola stanovnistva hriscansko ali sto tocno zelis reci sa tim

Zasto bi hriscanima smetao neko ko praktikuje hriscanstvo?
Jel mislis da avg amerikanac misli da je nolo veci hriscanin o njega, ne misli brt cak se ni ne zamara tim

Australci ga jedino jebavali malo zbog antivakserstva pa se saznali neki njegovi stavovi ali tako bi se odnosili prema svakom, inace sve ostale apsolutno zaboli kurac za njegove stavove, to nama ovdje mediji prenose, sta zna avg ameriknac zna ko je sta je nolo i srki