Prijava

Evo pokusavam po ne znam koji put da pokrenem temu koja ce imati vise od 4 odgovora (od cega tri moja). Inspirisao me doktor humora i tarzan jebac Zapata u drugoj temi, pa da probam.
- Srbija je oduvek branila Evropu od islama : Al u kurcu. Jos od maricke bitke pa do vremena, svako osmansko sranje sa Ugarima, Rimljanima itd je imalo za ucesnike srpake vojskovodje i vladare na strani Turaka. Bili jebeni vazali i ostali, turci nam jebali najbolje picke vekovima.

- Rusi nas nikad nisu ostavili na cedilu
1. Prvi srpski ustanak - Aleksandar prvi nam direktno uterao kurac zbog dogovora sa Napoleonom i krivac za propast istog koji je i pokrenut na njegov nagovor.
2. Nikolaj drugi kod aneksije Bosne, e jebiga sta da vam radim, ne mogu da vam pomognem
3. San stefanski mir 1875 - Srbija i Rusija pobednici rata protiv Turaka, Srbija izgubila teritorije kao pobednik jer je iste Rusija pripojila Bugarima

dugacak je spisak

Evo ja da ti dam taj jedan očekivani odgovor koji nije tvoj: kako da očekuješ da zapodeneš ozbiljnu priču kada već u drugoj rečenici izvališ glupost o tome kako su u Maričkoj bici na turskoj strani učestvovali Srbi? Na turskoj strani jedva da je i Turaka bilo, toliko je mala vojska bila u turskom garnizonu.

Saće dođe Car da vas išamara podacima xD

Edituj za Ruse S300 99-te

Evo malo mitbastova, pa neka se ljuti ko hoce:

- U Marickoj bici se srpska stoka ponapijala i pozaspala, mali turski garnizon nocu zasao medju njih i poklao ih na spavanju. Istorijska cinjenica.

- Knezu Lazaru je papa naduvao muda da se kolje sa Turcima i obecao mu kraljevsku krunu, kakva kurac pravda i odbrana od Turaka.

- Srpsko carstvo cara Dusana su sjebali Srbi, ne Turci. Srbi su ga i otrovali na prvom mestu.

- Stefan Prvovencani je prvo krunu dobio od pape, Rastko je odgajan da bude pop, nije pobegao i svi manastiri i zaduzbine koje su Nemanja i Stefan gradili su da se ucmare popovima kako bi Raleta izgurali za arhiepiskopa i izboksovali autokefalnost crkve, sto bi dalo pravo Raletu da brata krunise za kralja. Uradjeno u dogovoru sa Bugarima, zato je Rale i Bugarima doneo autokefalnost kad i nama.

- Pod Turcima je sirotinja raja zivela bolje nego pod Nemanjicima.

- Janjicari nisu palili sela u kojima su rodjeni i jako su dobro znali i ko su im roditelji i ko im je familija i odakle dolaze i redovno su posecivali rodbinu (ako su hteli) posto bi zavrsili skole.

- Srbi i svi ostali hriscani u carstvu su dobijali poreske olaksice i slobodu od age, tacnije postajali slobodni seljaci ako bi sina dali u janjicare (ima zakon, papir u arhivi koji dokazuje pricu).

- Prvi srpski ustanak nije digla sirotinja raja vec tajkuni i to ne protiv sultana, vec protiv lokalnih siledzija, koji su bili janjicarske vodje, sto ce reci poturceni Srbi, jer su im uveli PDV na krmetinu.

- Jedini istorijski dokazani prijatelji Srba su Grci, Rumuni i Italijani. Ostalo prevrtljiva govna, imperijalisti i prodavci magle.

Хоћеш да кажеш да Цуне и Синан лажу у својим пјесмама?

rusi su najveća zabluda srpske politike koja direktno proizilazi iz zablute da u svetskoj politici postoji bilo koji drugi motiv sem interesa

додирни ме свети човече, исцели ме

Prstom po teli imaj me celu

MultiChipmunkED
Хоћеш да кажеш да Цуне и Синан лажу у својим пјесмама?

Itekako,to sve duznu pare od krezubog naroda koji veruje u popovsku propagandu

Promaja ubija.

Sada ću napraviti promaju u sobi. Ako ne ostavim post na ovoj temi za tri sata, to znači da sam umro

Ajmo jos:

- Prostitucija je bila legalna u Srbiji do 2. Svetskog rata, komunisti je zabranili.

- Droga je bila legalna do 2. Svetskog rata, komunisti je zabranili

- Ova dva iznad treba legalizovati sto pre

- Za narkomaniju nisu krivi narko dileri vec narkomani koje treba tretirati kao kriminalce ako zbog droge naprave sranje, drogiranje uzimati kao izuzetno otezavajucu okolnost i slati na teski prinudni rad i skidanje na suvo, a ne na terapije o drzavnom trosku (gandza nije droga prim. aut.)

- Fudbal je nekada bio lep sport, danas je sport za debile

- Sarma nije nasa, a nije ni turska. Niko realno ne zna odakle potice, jede se od Izraela do Finske, samo se ime i recept razilkuju

- Isus nije bog, nije jedini sin bozji i nije nikakav svetac, vec duhovni vodja jevrejskog separatistickog pokreta koji nas ne bi trebalo da se tice ni 2% od predvidjenog

- Rani hriscani = ISIS

- Najsposobniji drzavnici u nasoj istoriji su bili Stefan Nemanja, kralj Milutin, car Dusan, Milos Obrenovic i Josip Broz. Ostali nebitni, govna, tajkuni i nesposobni debili koji su nas sjebali, ne zasluzuju ni javni klozet da se nazove po njima

- Mi smo, kao narod, samoziva govna bez osecaja za kolektivno dobro, osim kada zvekne neka velika nesreca. Sto nas cini jos vecim govnima, jer znamo da radimo za kolektivno dobro bolje od vecine, ali necemo da funkcionisemo svakodnevno kao sto mozemo kada je nesreca

EDIT:

- Pravo glasa, puno drzavljanstvo, pasos i prikljucak na Internet nisu osnovna gradjanska prava, vec bi trebalo da se zasluze polaganjem testova inteligencije i opste informisanosti na svakih 5 godina

Bata Sale, jedno 78% činjenica koje si izneo za srednji vek su čisto sranje. Možda čak i više ali me mrzi da čitam ponovo.

Ajmo neke danasnje mitove da razbijemo, jebes ove istorijske. Npr mit ili istina: srpkinje su voljne da popuse u bmw-u vise nego u bilo kom drugom autu

ženama veličina nije bitna

Zene se vise sredjuju zbog drugih zena nego zbog nas muskih.
Srpkinja bi se pre jebala sa crncem nego sa nasim coekom, isto kao sto bi i mi pre jebali crnkinju.
Vecina kraft piva je golo govno, za njih je zajecarac nektar bogova. (sace Reme da pizdi)

pica u karibiku je dobra

ja ne kapiram sad, jel sve ove izjave ovde tacne a mi mislimo da nisu ili je obrnuto?
cini mi se da jedni pisu jednom logikom drugi drugom