Prijava

upis, dobra tema, čujem ovde se neka rasprava vodi, mrzi me sad da iščitavam, kasnije ću o/

Nema rasprava veze sa temom, teški je spem

ljuto trolovanje na vukajlija.com

De si manijake druze stari
Si dobar

I ja sam počeo da verujem da je Fender, bez zajebancije. On je ono opširan dečko i zna da ide do kraja sa tom pričom. Sećam se koliko se pravdao kad mu je onaj mentor šamare palio, gazda šta li mu je bio.

Jebi se Plidu, ti si mi jedini vjerovao, sad me i ti izdaješ. Nedostaje mi ovaj Plidu

Mos mislit u kakvom je sranje sajt zapao, kada postojeci clanovi ne veruju da je moguce da se uloguje neka nova glava haha

mujo stvarno si me posetio na Fendera. Opirem se tom tripu da su svi dupli veruj mi

Kafa
Ajte momci nemojte da banujem. Bez.pominjanja majki

Hahahha a zajebavaš li da si ovo napisala
Rasni i Ajaks ovo ne bi voleli da vide isg sig

evo....sila boga ne moli, ma kazem ja...

Ajmo ovu negativnu energiju prekinuti jednom dobrom šalom...

Jel znate u kojem selu miševi najljepše žive?

Jel znate u kojem selu miševi najljepše žive?

Da nije Žitorađa?

Ne, nego u onom gde nema mačaka :D

Bohore, ne ometaj me dok mirim ljude i sejem ljubav

sejem ljubav

Ijaoooj koji feminizam cccc valjda muškarci SEJU ljubav jbt

Ko seje ljubav ja sejem

Мит: Косово нам смета да уђемо у ЕУ.

Истина: и да га сутра признамо, не улазимо наредних десет година због судства, корупције, администрације, непоштовања стандарда и сл.

sejem ljubav

nemojte da banujem. 

Ja zamalo da dobijem 3 dana te ljubavi, nisam znao pravila (ne znam ih ni sad doduse, osim tog jednog koje sam prekrsio)

koliko treba nevaspitan da budeš da ne znaš da ne treba da psuješ roditelja?

Dok ti neko ne kaze

Mujo nemoj ni da bacas smece po ulici i da gazis ljude na pesackom

koliko treba nevaspitan da budeš da ne znaš da ne treba da psuješ roditelja?

A ovo je sajt udruženja književnika, i psovke se inače ne koriste uopšte.

Kad te uhvate magarci da te drkaju, i to ne da te zajebavaju kvalitetno, na neku foru i inteligentno, već sa debilnim forama i potpuno bez argumenata, prije ili kasnije ti ne ostane druga opcija, osim da se i ti spustiš na nivo predškolskog i da im uzvratiš. Ja sam i pogotovo alergičan na to, još sam u osnovnoj imao dva lika u razredu koji su uvijek bacali neke debilne fore, i tako pokušavali da zajebavaju ostale. Bili su izuzetno iritantni, tukao sam ih svaki dan. Od njih još mrzim to vrtićko kvazi podjebavanje, koje se i računa kao podjebavanje samo zbog toga što magarci čine većinu, da se nađu u okruženju normalnih ljudi, prešli bi iz "zajebanata" u predmet zajebancije.