Prijava

a neki od nas i nisu pametni kao ti celte

jel ze zove tema mitbasters serbia edition ili koj kurac? vidis da svi preljevamo govna ovde, a ti se naso pametan i kul da sa vremena na vreme pokazes svima kako si pametan i kul i nista te ne dotice.
odjasi na svom magarcu, leba ti.

nemoj da se žestiš odmah, samo ti skrećem pažnju da je ono što si napisao sve živa istina

paninaro, i mene nešto potkačuješ u zadnje vreme, ne znam šta te muči, ali mogu da te izdominiram onako u pauzi ozboljnih delatnosti

ma sve ok celt je malo nervozan oće to od nejebice a da nije nervozan shvatio bi ko su mu pravi prijatelji ovde.
moje poštovanje, bombas.

mit: picka je picka

picka nije picka

Kelte imas pivo od mene.

250.000 nasih strucnjaka radi po najvecim svetskim kompanijama kao menadzeri

radi jedan u guglu na mestu vratara

mit:srbi najpametniji narod na svijet

prosecni iq u srba 89

Bata Saleta i Celta uhvatila nostalgija neka i seta vidim...

niđe nije nebo plavo kao iznad crne gore

Да нам је нуђено пун курац територије Лондонским уговором и да смо то одбили због Југославије је такође солидан историјски мит....

Uzmes orbit i ne naduvas nista

Pa sta i ako dodju da plene stvari samo kazem nista nije moje sve je caletovo opaaa

(Rokate samo istoriju jebate dajte malo ove svakodnevne)

Pogresna tema ps mada ono, i nije

Доста ствари може и овде и на сиротињску спику комотно....

Pa nije pogresna mit je jbg. Sad sto je mit sirotinje(realno vecina mitova su takvi) to je druga stvar

evo vam malo ovog našeg mitbasterzma: TURSKA NOGA NIKADA NA CETINJE KROČILA NIJE (osim par puta kada su popalili sve zivo ali u vecini slucajeva je neki turski ćato bačio na papir troškove pohoda i vidio da se ne isplati ratovati zbog šake jada poreza)