Prijava

Čovek je čoveku AI.

Vrlo sam zadovoljan ovom adaptacijom

Ako AI krene da jede govna mnogo izvučemo kabal iz utičnice i ćao. Muslimani i antifa komunjare su mnogo veća pretnja po čovečanstvo.

Pa ako je AI dovoljno inteligentan napravice npr solarne panele sebi da moze da radi bez struje. I eto ti matrix scenario, gde moramo sunce da zamracimo da ih sjebemo, a zivi svet ne moze bez sunca

Au, opasan AI ovaj guglov, ako ovo stvarno proradi, kapiram da će uništiti frizere xd xd

Kako da instaliram ovo da trolujem automehanicare? Xd

Ako AI krene da jede govna mnogo izvučemo kabal iz utičnice i ćao. Muslimani i antifa komunjare su mnogo veća pretnja po čovečanstvo.

pa ne ide bas to tako kako zamisljas da ce to da bude jedna masina na jednom mestu.

aj izvuci kabal iz uticnice internetu? treba bukvalno ceo svet da se dogovori da odjednom nece vise da koristi to a to znas kad ce se desi?

Kad celom svetu budu zivoti ugrozeni eto tad

al nece to tako da ide, jedni ce uvek da imaju ogromne koristi od drugih dok sve ne ode u kurac, ako ode u kurac.
ako je AI dosta inteligentniji od covecanstva na kraju bice mu tesko da izmanipulise ljude ko sto je tebi tesko da izmanipulises ovce da rade sta hoces

A kurca mu Celte sada
A i ako bude tako ne menja se nista
Ko i danas. Likovi koji imaju koristi zivece koji nemaju umrijece
Danas npr ako si u lovi i bolestan mozes da probas nesto da prezivis ako si truba sedis i cekas da umres
Bukvalno nema razlike

A kako bre funkcioniše ovako je l' ovo prototip neki samo a nama pustili neku limitiranu verziju? Ovaj gugl asistent kod mene radi ali pfffff, može da otkuca i pošalje poruku sam, bilo preko vibera ili SMS i da mu kažem koga da zove iz imenika otprilike od tih operacija i ono klasika od prostijih malo ali je limitiran previše koliko vidim

E da majku mu jebem pitao sam kako kući da odem i pridodam voking direkšns odvede me do kućnog praga ne ne potrebiće nas AI kompletno još za naših života nema tu priče

Posle Lumia kazete nije vam dobra

Oh cek sirotinjska jedna

Opušteno Torazulu, sad će Prvi partizan da ubaci treću smenu i sjebemo mi to za nedelju dana.

Slušaj, PPU je klasa metak, dokazano. I balije u bosni prave Maxxtech neki, joj govneta, odusevio sam se kad sam probao, u proseku jedan od deset ne valja a problemi su razni, od neopaljenja, do lose krimpovanog zrna. Ako im je i jurisna puska takva, A POGOTOVU ARTILJERIJA sto su najavili, jebacemo ih opet...

Ma koja balijska artiljerija, loži ih Bakir na najjače