Prijava

Dobro... nego da na skrecemo sa teme, ovako da ide plan:
Prvo kao prvo: Pobiti sve muslimane nanorobotima da bi njihove duse pune mrznje bile na mesecu.
Pod 2: Napraviti veliki "Pokretni zabavni park" pun duginih boja, dildoa, raznoraznih slikonskih guzica i namamti stim LGBT+Pedofile i pedere iz Vatikana i tu ih zatvoriti i raketom poslati na mesec.
Pod 3: Izgraditi ogroman "laser" na mesecu
Pod 4: Staviti LGBT+ zabavni park kao bateriju i otvoriti vrata da duse pune mrznje mogu da udju tu i pobiju ih.
Pod 5: Kad poganost i mrznja u zabavnom parku to jest bateriji dostigne vrhunac, ispaliti jednog satanstu i njegovu kokosku kojoj pije krv na zemlju laserom na najblizi vulkan kao okidac, stime i svu ogromnu energiju prikupljenu mrznjom i poganstvom u bateriji.
Pod 666: Svet je unisten.

Moja muslimanska duša je čista ivice

Ako dodje do AI revolucije, ukljucice i onaj kamenofilov projekat, pa ne samo da cemo raditi u logorima ko u Terminatoru, nego ce jos neki nadredjeni robot da nam govori 'ajde brze hotuli lololo bukv true'

Ne postoji robot koji će natjerati šmoklje da se dohvate lopate bukv

Ako dodje do AI revolucije, ukljucice i onaj kamenofilov projekat, pa ne samo da cemo raditi u logorima ko u Terminatoru, nego ce jos neki nadredjeni robot da nam govori 'ajde brze hotuli lololo bukv true'

Pakao, to je intersleng.

Pliduuu jos bolje sto je cista, niko normalan nece da zagadi planetu nego samo humano da je unisti... Postujem islam tako da ce se laser i projekat iz ogromnog postovanja prema dobrim i cistim kozojebcima nazvati "alah ekbar"
https://www.youtube.com/watch?v=jVnwyEFvycs&ab_channel=VirtualPrawn

Pretjerujes, gurnuces nekoga preko ivice ovakvim komentarima

svet je na ivici haosa

haha a dobar, nasmejao sam se kad sam video, ivica zna da se nasali i na svoj racun