Prijava

Mozes ali nemas da podignes, sve si prokocko a ha ha ha jesam smesan aplauz molim vas

te platne maestro su ok, samo ne treba da izaberes da ti srpska banka racuna kurs nego da direktno posalje u nemacku iznos u dinarima i onda da ti oni preracunaju kurs, jer recimo moja banka to racuna normalno, a u srbiji na nerealnom kursu naprave jedno 5% razliku.

kreditnom nemoj da dizes sa automata ako bas ne moras, to naplacuju, mislim 10ak fr + provizije i kurci.

Ima te li kakve ideje sta bi moglo da se prevozi, da ne kažem šverca iz srbije u njemačku a šta da se vraća iz njemačke u srbiju, radi dodatne zarade.

Uslov: da nije gabaritno, da staje u putnicki auto.

-drogu ne računam
-cigarete ne računam jer je zarada 10 evra maks na boksu jebenom

Jel bi ti pitao i kako se jebe na internetu

maestro mozes med ali je gabaritno..jedino dijamante da vozis u antverpen

sad se setih mozes da prevozis mrtvake, -posto se mnogo placa transport.samo ga smestis pored tebe na sediste i kazes da spava a ako slucajno provale da je mrtav ti kazes da je umro u snu.zarada je dobra

кажне јакне можеш у грчкој на базарима можеш да узмеш јакну за 50 евра код нас је та јакна 350 ја сам лично видео своју јакну што сам је платио 90 евра а видео сам оглас и продаје се за 350 јура , све зависи каквог човека имаш за то , али пошто си споменуо да мора да стане у ауто онда ово донекле отпада , мсм оно можеш да ваљаш лажне евре , ако имаш добру робу онда супер код нас је беда и немаш де сем у мењачници да муљаш нешто са еврима а овамо свуда се плаћа еуром , јебе ти се нит твоја земља нит твој народ узмеш паре увек имаш оправдање ако те наватају

Neko ko ima nekakve veze sa Njemackom i poznaje njen zakon neka mi se javi

nisam upucen ali vrlo vjerovatno ne dozvoljavaju vlogovanje iz celije...
mada bi bio to dobar sadrzaj.

kaće vlogovanje o kurvama iz švabije?