Prijava

U moje vreme da je neko dosao u kosulji u skolu a kamoli u odelu bio bi ubijen od batina sig sig

Bombas kad išo u srednju školu Juventus bio drugi najuspešniji tim iz Torina xd

Kontam da je u titovo vreme bilo kul doci u odelu u srednju xD

hahaha neuke seljačine

Na bombijevu stranu stajem

Bombas u pravu ovde, ali ne odelo i košulja, duga kosa, nepotrebno potpuno, znači kežual majica jednobojna, normalna frizura, higijena na mestu, ozbiljan stav, knjige, partizan, može cigar, dobitna kombinacija sig (sig)

Odmah prvog dana obuci kariranu košulju na kratke rukave (ako sa kapuljačom još nadješ odlično) i niko neće da te dira
Možda te pomaze po glavi i kažu ti nisi ti kriv jbg ali u suštini ti džeparac neće krasti a to je jedino bitno

Naravno nećeš da jebeš ali neko ko pita za savete o ponašanju u školi na vukajliji nikad nije ni imao šanse da jebe tako da te boli kurac

Prelistaj već sada malo udžbenike za 1. razred srednje škole. Prvi utisak na nastavnike je najvažniji. Javljaj se na prvim časovima i dobićeš pohvale i petice. Onda će te drugari iz odeljenja sačekati posle sedmog časa u drugoj smeni i polomiti ti palicama lobanju i ruke i bićeš neko vreme u bolnici i dolazićeš sa gipsom u školu i jedna Sanja će se sažaliti na tebe i potpisati ti se na gips i onda ćeš umreti.

raspitaj se da li u tvojoj školi postoji školska užina, one usrane perece što škola nabavlja i na velikom odmoru deli u vanglama, ako ima obavezno se prijavi za to i jedi na hodniku nad vanglom da ne mrviš

одма резервиши пратиљу за матуру

Baci se sa drugog sprata direktno na glavu.

Nisam nikada isao u srednju imao sam privatnu uciteljicu ovde u austriji koja mi je i prvi put izdrkala

bombas
ne druzi se ni sa kim, ali ne budi glupander sa naocarima koji igra video igrice, vec navijaj za partizan, cigare mozes i citaj knjige na odmorima... marva ce kenjati, neke sitne provokacije jer su tako nauceni, ali ne jebi te price, ne budi deo grupa i slicnih prevazidjenih organizacija ispranog mozga. Jebaces sve sto je zensko u srednjoj skoli.

Maltretirana glava ALERT
Prvo i osnovno pravilo je da se svrstaš što pre u neki čopor, inače ćeš proći kao ovčica koja odluta daleko od svoga stada, u šumu medju vukove. Tačno se vidi da si bio periferna glavica u odeljenju koju niko nije dirao iz sažaljenja fazon, a popularne glave bi ti prilazile jednom u tri meseca da ti prebace ruku preko ramena i pitaju iz čiste kurtoazije "jesi okej, brate", jer te realno niko ne jebe 2% a kul glave ne bi bile kul glave da ne korespondiraju i teše čak i takve slučajeve.

Ukoliko si inteligentan, duhovit i harizmatičan, čopor će se prirodno sam formirati oko tebe i biće sastavljen od istih takvih lobanja, sad ako si rendom bombaš, izolovan degenko, moraćeš da grebeš da te prime u društvo i dokazuješ se ometanjem nastave, bežanjem sa časova, dobacivanjem, provokacijama, manguparijama itd.

Sve je ovo za tvoje dobro, ne želiš da izrasteš u averidž kiselog vukajlijaša, reci to ćaletu slobodno kad te bude šibao zbog zaključivanja ocena iz matematike i latinskog pomerene za avgust

Jebeš drustvo, fokusiraj se na ocene i prosek, da ne kukaš posle kad dodje vreme za upis na faksu.
Gledaj da po mogućstvu imaš sve petice, do 4,80 je prijvatljivo sve ispod nije dobro.
Gledaj da bocneš nešto, srećno ;)

Ne ganjaj prosek, pusti turka. Ja sam imao ocajan prosek pa studiram vani. Ako imas para da platis godine na faksu, nije bitan prosek. Ja bih se slozio sa Jahtungom, lep pozdrav

Turk
Jebeš drustvo, fokusiraj se na ocene i prosek, da ne kukaš posle kad dodje vreme za upis na faksu.
Gledaj da po mogućstvu imaš sve petice, do 4,80 je prijvatljivo sve ispod nije dobro.
Gledaj da bocneš nešto, srećno ;)
http://www.c-slatkatradicija.rs/images/proizvod/limuntus.png

99% maltretiranih glava posle srednje upišu fakultet, dok kul lobanje maturu doživljavaju kao konačan završetak agonije i početak istinske slobode u životu, dok se mazohisti nastavljaju samopovredjivati i maltretirati sebe obavezom oko učenja, a obzirom da su na faksu okruženi sebi sličnim kiselinama, sa njega izlaze još kiseliji nego što su na njega došli

Ovaj post pozdraviće uspešna gospoda poput Boha i Maestra

300 evra za bilo kakvu informaciju o Jahtung aka Teca aka Bob Rock, na pp, moze bitkoin, skril, peypal. Dolwze u obzir ip adresa, ime ili obicna adresa.

Prosto je neverovatno da čovek koji poseduje insajderske informacije iz svetskog političkog vrha, ne može da dodje do ip adrese rendom vukajlijaša