Prijava

S obzirom da nam je ministar zdravlja gosin Loncar koji je sa svvojom ekipom alsifikovali lekarske nalaze koji su upotrebljivani kao opravdanje na osnovu kojeg su se pojedini kriminalci izvlacili iz zatvora, zatim skenjavanjem njihovih protivnika na operacionom stolu i slicno tomu, zasto onda da i vukajlija nema ovakvu temu na forumu, bar za vas svih 15 koji obbitavate ovde

eo ja cu prvi/ naime, poslednjih par meseci me cesto tera na riganje jutarnje pranje zubu, odnosno ono zevanje kad se to radi, ne rigam, ali par puta sam bio na granici.
Dal nije od cigara mamumu, mislim pusac sam vise od 15 godina, sa prestancima od po par meseci, nekad i do godinu i po, ali nikad do sada nisam imao problem s tim. Dal me stizu cigare, dal niee rak neki pu pu a?

Позивају се аутори др Ројкен као и аутор др Вук.

Manijak, mislim da nije do cigara, imam u familiji čovjeka koji ima isti taj refleks kod pranja zuba cijeli život, a cigaru nije nikad zapalio.

Imam i ja to s vremena na vreme. Zdrav si, nije ti ništa.

Ноћас сам сањао да сам пропушио опет, тешка траума то је била

Него, да, што каже џони бићеш добро. Накупи се згодинама та талогчина негде у грлу па испарава ужасно јутром

nisam bukvalno nikad izbacivao iz sebe vanzemaljce slajmarice, niti sam gubio kondiciju kad se pikao basket ili fudbal, stvarno mi mislim nikad nisu smetale cigare, ali cu da ih ostavim za stalno kapiram, kad sam mogo u par navrata na po godinu, mogu i za uvek. Ili bar na dez godina lol

nije to nista to ti je na psihickoj bazi nisam strucnjak za nervni sistem ali znam po meni ja imam tik kad citam pomeram donju vilicu u levu stranu,nije to neki bauk ali izbegavam pred ljudima da citam novine ili na tel da citam vesti

msm nije meni, neko na mom mestu bise ubio mozda

a za cigare samo napred, ostavi ako mozes stetne su za zdravlje.ja sam pokusavao ali ne ide, nemam motivacio..verovatno bi ostavio kad bi dosao bil gejtc i reko mi:ostavi cigare dacu ti 4 mil dolara..tad bi imao motivacio

Lab ne jedi govna
Manijak čovek ne zna da se praviš retardiran mesecima pa možda usvoji nešto što nalupetaš
Manijače ja imam taj problem kod svakog pranja zuba
Iako bijem 3 kutije dnevno nisu cigare
Visoko mi stoji dijafragma i zagadi me četkica npr ako me razumeš
Oće i kad imaš unutrašnji čir na zeludcu lako da te tera na povraćanje

Zbog iste sam nesposoban bukvalno sat ipo posle jela
Samo mi se leži
Ne ležim nikad i nemam smetnje jer sam navikao već
Takodje creva povratim ako zapnem nešto baš baš muški na pun stomak

Da tema ne ispadne Izjadaj se njanjavština:

@manijak

Tebra, nisam lekar, ali to što opisujes jestre gastroezofagusni refluks tj kiselina iz zeludca ti se penje ka gore i tera te na pegliranje. Da li imaš često gorusicu? Kakvu hranu jedes? Elem, ono sto može da ti pomogne a nimalo odmogne je AKTIVNI UGALJ koji kupi kiseline i ta sranja. Potpuno je bezopasan a puno radi. Voleo bih da se javi neki lekar, student medicine pa da imamo koga da pitamo

@boh

Matori, to mi liči i zvuci ja hiatus herniju, sa tim se moja žena pati, probiotik neki pije i gleda sta jede...mozda da odes na onaj test za intoleranciju...njoj je pomoglo

To je druze od cigara. Nerado ti to kazem jer i mene to jebe al vecinom kad popusim dve kutije od 22-07h

da od cigara sig.

Vrlo moguce boh od cigara, probaj elektr. kurac su živ ali barem resavas oralnu fiksaciju koju svi mi pušači imamo jbg

Bataljivao sam na 4 meseca nista se ne menja

Od marlbora crvenog