Prijava

iskreno se nadam da su ovo samo ljuta trolovanja a ne ozbiljna pitanja...

Jebem li ga, nije valjda ovaj zoster hahah ono jezivo izgleda što sam video slike..ići ću sutra kod lekara, mada ih ne volim jer su uglavnom svi gluperde, daće mi sigurno mast neku beskorisnu

https://i.imgur.com/jKs1K49.jpg

Brate liči na zoster...

Ja sam bio 98% siguran da ovo nije Šomijeva glava i mislio da se sprda (još uvek mislim jbg) i krenuo na gugl da nađem ovu sliku tamo negde i guglao zoster i otišao na slike i... Nemojte guglati zoster, lakše bi mi palo da sam gledao slike usranih baba.

Pajsad. Bledolikog sam tena inače, ali ako ne odspavam 9 sati budem bled ko krpa, izgubi mi se boja skroz ko albino, bukvalno me ljudi pitaju jel sam dobro svaki put :-D .
Znači, samo ako ne odspavam određen broj sati boja mi je takva
U poslednje vreme sam se navukao na spavanje, kao što rekoh bez 9 sati nisam ni za k, a vreme u koje spavam je jezivo jer ispitni rok. Pre par meseci sam se testirao kod druga ima neku magnetnu spravu koja ti celo telo skenira i pokazalo je manjak kolagena, što kontam da nije laž

Jel imao neko ova iskustva, kome da se obratim, šta da se pije/jede? :-D

Anemičan si tebra gvožđe nemaš kakav kolagen lolo

Ne verujem da je kolagen u pitanju, kolagen je nesto drugo. On ti je ono da zateze kozu i to, ali ne bled ten. U svakom slucaju ako vec jeste, moras jesti ribu, jaja i piletinu vise.

U tvom slucaju mislim da je karotenoid u pitanju, to je neka vrsta pigmenta. Moras da jedes voce i povrce, sto vise neko vreme, sveze ili prokuvano kako god. Drugo, verovatno si mrcina i vampir sa socijalnim poremecajem, ne kreces se i ne izlazis na svetlost dana. Mora da hodas, da se kreces i vezbas, ako si pod roletnama ceo dan nema te hrane.

Nisam anemičan buraz, davao sam dobrovoljno krv već par puta, isto su me pitali da li sam malokrvan i testirali, krvna slika savršena

U tvom slucaju mislim da je karotenoid u pitanju, to je neka vrsta pigmenta. Moras da jedes voce i povrce, sto vise neko vreme, sveze ili prokuvano kako god. Drugo, verovatno si mrcina i vampir sa socijalnim poremecajem, ne kreces se i ne izlazis na svetlost dana. Mora da hodas, da se kreces i vezbas, ako si pod roletnama ceo dan nema te hrane.

payi, prosle godine sam vodio nikad zdraviji zivot (teretana, 8h zdravog sna u 22h već kuntao, 6 puta na dan jeo, samo voće povrće proteini itd) ali opet i tad ako ne odspavam tih 8 sati opet svetlim ko sijalica ujutru :-D

pazi, nije zgodno i gadno za piti, ali pomesas kasicicu bibera sa otprl 200 mililitara ulja suncokretovog i ujutru na gladan stomak po supenu kasiku. Kad popijes ponovis jos jednom. To je narodni lek za bledilo.

Pretvori se u šišmiša i spavaj okačen o krovnu gredu. Pusti da gravitacija učini svoje.

Cveklu pij. Ovo sam sad smislio al ne nože da škodi.

Ili se potopi u nju. Xd

Imam rešenje za tvoj problem: spavaj devet sati svako veče. BUM. Niste ovo očekivali?

Kakvi narodni lekovi lol kupi suplement gvozdja i pij uz vitamin c, koji kurac da jedes cvekle i pijes biber

Zdrav si buraz, jednostavno si navikao organizam na spavanje u trajanju od barem 9 sati i to je to.

10 сати сна и свако подне кад се пробудиш суни једну ракију од шипка

Ladne ruke, ladne noge... Ginko biloba za cirkulaciju.

Ima neko da nosi sočiva ovde?

Наочаре су практичније