Prijava

Hijatus hernija onda. Trebaš otići kod čoveka ili žene koji znaju da ti nameste želudac, odnosno dijafragmu. Ne zajebavam se. Sutra mogu da ti nabavim broj ako hoces...

Znam da postoje ti ljudi sto namestaju

tako meni cackao po kicmi neki sto kao namesta, dve nedelje nisam mogao da idem ko covek.sjebo me skroz

hahahahhahahahah al' ja apsolutno obožavam Labove postove

ja sam pomalo hipohondar, ako krenem ovde da postujem, nece na dobro da izadje

ozbiljan sam ovaj put bio, stvarno me sjebo covek za 2 min.stego me ispod kolena i u lumbalnom delu, sutradan sam jedva ustao iz kreveta.jos mi je sa kicmom sve uredu nego on bio tu pa kao aj da ti pogledam

meni se jedan zalio pola sata kako se posekao na papir.kaze nista gore od toga nema..a rana jedva da se vidi golim okom..

Hahahahahahha labo volim te

Jebena je posekotina na papir pisao sam to na moram nekom da se izjadam. Ima neko sranje jer ne krvari rana je duboka a suha pa vazduh ulazi neam ti pojma

Посекао сам се на папир више пута гадно. Фора је што је рез тако узак (а дубок) да га осетиш, али не крене крв одмах, тек накнадно те изненади. Али зато боли данима. Нож је мало дете за папир.

evo dzimi iz prve ruke xd

Pliduuu
Opasno sam porezao usnu papirom, kažu da su ove posekotine od papira najbolnije, jer su duboke, ne krvare (ili jako malo) i nešto ulazi vazduh nemam pojma

Hahahah evo i moje iskustvo sa tim

hahahah da gadno je na papir, nedo bog nikom..a zanoktica moze da napravi pakao od zivota

Hahah kako se kajzen posrao na pokusaj ozivljavanja sajta na instagramu, kao sta se lozite koga boli kurac mene ne boli

Zakljucao temu pa moram negde da napisem

uplasio se, pao bi sajt kad bi doslo jos desetak ljudi

na ovoj temi pisite samo ako vas boli kurac a ne obrnuto

Meni se to ujutru javlja samo zbog hrane koju sam jeo prethodnog dana kontam. Nekad se probudim noću koliko me izjeda ta kiselina odvratna ali popijem sodu bikarbonu i bukvalno za 10 minuta me prođe. Mada primetio sam da mi se to javlja čak i zbog vremena kad sam pojeo nešto, recimo ako neku pljeskavicu pojedem u 2h ujutru na brzinu, ujutru samo što se ne ispegliram koliko mi odvratno bude

Šta znam, gorušicu imam samo od par jela, recimo od prebranca kojeg obožavam od njega mi najgore bude ubedljivo, krompir salata, musaka

Mozda ti smeta gluten, to je sve prepuno glutena

Manijak, ne guraj cetkicu toliko duboko. Za duboko grlo ipak moras da izvadis krajnike...

Manijak, ne guraj cetkicu toliko duboko. Za duboko grlo ipak moras da izvadis krajnike...

lol, imao sam devojku koja izvadila krajnike, best rilejsnsip ever

ma nekad ujutru dovoljno je samo da je primaknem ustima cetkicu i zapocnem trljanje i eto, refleks za povracanjem pocinje da zove.

jutros npr je bilo sve ok.

nemam problem sa gorusicom nit s kiselinoim zeludacnom ili bas vrlo retko to, sumnjam da je to u pitanju.

Jesi siguran da nije samo do kaladonta ili tako nečega? Jesi mijenjo nešto u skorije vrijeme?