Prijava

Imam neku alergiju i obično kreće u jesen da me jebe. Sliva se šlajm, slinim, kijam, kašljem... Tad baš svaki dan imam problem kad perem zube, podigne mi se dijafragma i krene pegla do dušnika pa se vrati. Krenu malo suze na oči ali sačekam dva-tri minuta i vratim se u normalu. Pretpostavljam da je normalno jer, ono, da je nešto s plućima crko bih do sad.

Najbolje je da odeš kod legara.

Jesi siguran da nije samo do kaladonta ili tako nečega? Jesi mijenjo nešto u skorije vrijeme?

mozda, vidis, kad razmislim bolje, kupujem neki kolgejt 2,3 meseca zaredom, mozda da promenim pastu jeboteotac a

Probaj neki drugi jebiga, čak i ako se ispostavi da nije do toga nisi na velikom gubitku, nek stoji još jedan kaladont, ko ga jebe hljeba ne jede....

ionaku sma pri kraju s tubom, moracu. eto to cu bas da uradim.

Pao mi imunitet u par zadnjih dana, plus neki stres, skupilo se sranje i izašao mi herpes pored obrve. I u isto vreme počelo i oko pored njega da me pecka nekako nelagodno, plus me svrbi, smeta mi svetlo, koji kurac da pijem, da mažem, help me pls

Brate kako herpes pored obrve

Hidrogen stavljaj samo pazi da ti ne udje u oko

cmicak brate nije herpes sig

Čmičak i ja kažem

ima mas za herpes aciklovir.bolje ti idi kod doktora ako ti je stalo do tog oka

hahah idi BRZO kod doktora

jedan moj drug je tako ostao bez porodice

Pored oka može da se pojavi herper zoster koji nije kao onaj na usni (herpes simplex) nego može da bude baš zajeban. Idi kod doktora neka ti provere to.

Pa nije "obican" herpes ogranicen na usta, nego tu najcesce izlazi. Ko i svaki virus moz te izjede gde god. A nadaj se da nemas ovaj zoster haha tako da idi kod lekara to bar znaju da prepoznaju

Zašto HPV virus ne izjeda gde god, nego baš naš'o...

Hahaha ako ti je za utehu nije samo tu, takodje je tu najpoznatiji :D

Kul, sad znam šta mi je ovo na jeziku. Hvala najlepše!