Prijava

Pa ono, napisao si da treba biti pandan necemu sto postoji i u ostatku svijeta. Postoji u ostatku svijeta = opšteprisutna pojava, po nekoj logici, ali nije bitno, ako ne odgovara temi obriši, ili ću ja

gradim karijeru trenutno

Pa zar ne gradiš karijeru i ovde? ;)

Mada kontam ako su tako striktna pravila, ovo ce biti najslabiji krug do sad, vidis da nema raja inspiracije, nijedna definicija a proslo 15-16 sati od objave teme...

Jel treba da bude srpski mesi - lazar marković npr?

Matori, tema je "Naše a svetsko". Meni prvo na pamet pada "Novosadska barbika", jebem mu mater, ne cvrčak jebeni hahaah

A inspiracija odvaja autore od autora, mora jedno kolo da bude "jače"...mada ja iskreno ne vidim problem ovde ;)

@Bulg

Solidan poŠUKaj, smišljam repliku u vidu defke:)

Ma rekao sam vec, samo sam se sjetio ovog starog izraza, nisam ga ja smislio. A obrisi i ovde onaj moj post sa linkom, da se ne reklamiram bezveze posto ipak nije odgovor na temu, ja ne mogu sam, isteklo mi vrijeme

Urađeno, Mujo, baci pogled na panijevu defku, tako nešto se traži; )

poŠUKaj

Nevezano za takmicenje, nek neko ovo definise, fina prilika da se pokupe plusevi

Je l definisao neko Đokovića?

Nije hahah

Prejaka tema jbt, ae udrite

Boh, i ti, šta čekaš?:)

Uhh bre, imam već nešto na taj fazon. Sad mora novo nešto da se smišlja..

После подели те дефиниције аудиторијуму на концерту онако одштампане на картончету гратис уз купљен пакет од 6 постера за немачко тржиштe, испромовиши нас код духовитих Шваба