Prijava

Kako mi ovaj mesja ide na kurac s ovim tripovanjem ja sam ostrog

Ali kad vidim matoru konjinu da sazreva kako prolazi vreme, da promeni retoriku, da mu se sa (lupam) 50 godina ne dopadaju više iste stvari kao kad je imao 45 - jadno je. Osim ako je erektilna disfunkcija u pitanju.

Šta je ovde jadno? Ne postoji potpuno zrela ili kako se kaže, potpuno integrisana osoba. Humor i forme humora evuluiraju vremenom i to je ireverzabilno iako ne nužno pozitivno, isto važi i za definicije i stilove definisanja. To što neko napuni n-tu godinu ne znači da mora poimanje e ovo je ekstra e ovo je sranje da održava ceo život jer sad jebiga imam n godina glupo je da menjam to.

Kažu mi da ja generalizujem a sude o autorima po skoru pluseva/minusa koje je dao :)

Vi. Ne. Kapirate.

Kucnite u pretragu neki izraz iliti sleng koji se koristi u govoru i naići ćete na par desetina definicija koje su na jednom te istom kalupu, a to su "pivo, tekma, kladža, karanje, bla bla". U redu je da postoji tu i tamo neka definicija populistički napisana, ali mislite li da je ljudima prijatno da čitaju definicije koje su duplo gluplje od grafita koje gledaju po zgradama svaki dan?
Kažem, svaka čast na slengu, ali ste prednost dali autorima i deginicijama kojima je suština kvantitet a ne kvalitet.
Ljudi čitaju definicije da bi se zabavili a ne da bi plusirali neke ljude sa interneta i tako se dosađivali i gubili vrijeme zbog civilizacijske izopačenosti pojedinaca kojima je skupljanje pluseva i titula vrhunac bivstvovanja. Zgađen sam. Ozbiljno...

Ti si zgađen godinama, pamtim, ali čitaš i dalje. Mazohizam je u redu.

agijev obrazac ponašanja često vidim kod političara. bez namjere da vrijeđam, druže.

Ja tvoj samo kod Crnogoraca. Takođe bez namere da vređam.

i prozivka za erektilnu disfunkciju je isto fin detalj :)

U jbt kako se zakuvalo ovde

Detalj je metafora, ali suština je da neki problem koji čini čoveka nezadovoljnim mogu prihvatiti kao razlog da se ovde izdrkava. Inače, nisam ti se direktno obratio nijednom, niti te pomenuo, što ne znači da na tebe nisam mislio. Mešji jesam, on je uvek bio u stanju da pročita sto uzastopnih definicija koje mu se ne dopadaju, to jeste mazohizam. Ako se nekome ne dopada u šta su se definicije pretvorile, onda ih neće pročitati 100+, nego eventualno desetak i bataliti.

Ne sviđaju se ni meni današnje, rađene su po šablonu, pa sam zato spustio i kriterijume, ali one koje odskaču kvalitetom ću komentarisati, ostale neću.

i dalje ne kapiram zašto si mi uputio sve one uvrede. dao sam par komentara, par mišljenja, jbg nema više rihe i ostalih pa odudaram po malo. ali često i pohvalim. otprilike radim isto što i ti.

Oh Paninaro kako si samo bezobrazan imas 50 godina a pravis se blesav
Ne serite bre
Mozda covek prazni negativnu energiju ovde posto npr ima stresan posao a sajt za to i sluzi nije leglo kurcevih intelektualaca nego go sljam do sljama sta se kurcobecate

e, da, ne igram igre na kompjuteru, tu se razlikujemo.

Koliko ljudi na ovom sajtu je u stvari zadovoljno svojim životom?

kurcobecate

odlicna rec, nisam cuo ima 10 godina. U rangu sa tutupicati na primer.

Živim od igranja igara, između ostalog, prezadovoljan sam zbog toga. A što da i ne gajim dete u sebi, umesto da budem matora drtina?

Srećan sam i što se razlikujemo.

Koliko ljudi na ovom sajtu je u stvari zadovoljno svojim životom?

Realno znamo svi da svako ko bleji ovde ima neku vrstu psihoza/neuroza l a g a n o

vidim da sam i tebi stao na žulj neđe čim toliko vrijeđaš bez valjanog objašnjenja. izvini ako je što bolje.

Skandal je sve ovo.
Jebali bas banovi.
Dodjite sa duplog k'o sav normalan narod.
P. S. Ko ce od modova biti ljubazan da mene malo banuje?
Razlog: Nedisciplinovano sam govedo.