Prijava

Zao mi je zbog tvojih clanova porodice, ali to ne menja cinjenicu da je to sto propagiras lupetanje

Ulje od konoplje, ima li i šalje li se za CG?

paninaro
a melkijades, da se ti i tvoja familija preselite negde, mora da je nešto u vodi, zemlji ili vazduhu?

da nije možda od bombardovanja jebo te bog onaj

Nema nikakve veze sa vakcinama, pod jedan. Pod dva, kladim se da nemaš nikakav uvid u to o čemu ovi ljudi govore.

Pod dva, kladim se da nemaš nikakav uvid u to o čemu ovi ljudi govore.

druže, pun kurac prevaranata koji objavljuju takve stvari i igraju se tuđom mukom, svako ima uvid, samo zavisi koliki si majmun da poveruješ

Meśa
Ulje od konoplje, ima li i šalje li se za CG?

LOL

Kosmopolita da li si ti normalna ženo? Najozbiljnije te pitam. Imaš li uvid u ikakva istraživanja, zanimaš li se uopšte za bilo šta? Ne znam da li si primetila ali ljudi oko tebe umiru od raka kao da je u pitanju epidemija. Naravno da je i bombardi+ovanje doprinelo tome, šta misliš zbog čega se uranijum stavlja u bombe? Da bi trava brže rasla?

Da li ti znas sta je istrazivanje lol

Humus je kripronit za uranijum dakle.

propaganda sve je to propaganda u službi davanja nade ljudima

Svakako je dobro promeniti ishranu, zivotne navike, biti napolju na suncu itd itd ali da ce to izleciti rak lol. Mislim i svaki doktor ce preporuciti sve ovo ali uz konvencionalne vidove lecenja.

Zračenje isto mislim da doprinosi a možda i izaziva rak. Sad u svaku kuću ima bar deset električnih uređaja koji emituju niske frekvencije koje su u produženom roku trajanja pogubne po zdravlje. Kao što te doktor kad ti snima nos ubači u prostoriju koja izgleda kao da je napravljena da izdrži atomski napad, dok on stoji van nje, onda možete mislit kako je nama u urbanim sredinama. A svaka materija emituje zračenje, čak i kamenje, vrlo malo ali ipak. Naravno ru ulogu ima i ishrana, stres...

Моја баба је умрла од рака. Ту га.

Sedi na bus i otidji do instituta u Sr. Kamenici, sedi ispred sat - dva. Možeš i do onkologije u Bg-u. Lično, u poslednjih nekoliko godina imam priliku da, izmedju ostalog, živim na relaciji grad - selo. Nenormalno je koliko ljudi oboljeva (po nekom istraživanju, trenutno od raka u Srbiji boluje oko 65.000 ljudi). To je svaki stoti stanovnik. Na selu je stvar daleko očiglednija, ljudi se više uopšte i ne obaziru kad čuju da je neko nov oboleo. Dogadja se. Samo u mojoj ulici (nekih 100 metara) u poslednjih 10 godina obolelo je 6 ljudi, koliko znam - verovatno i više.

. Naravno da je i bombardi+ovanje doprinelo tome, šta misliš zbog čega se uranijum stavlja u bombe? Da bi trava brže rasla?

ahahahaha pa jebala te dana grujičić luda u pičku baš, ja sad mislim da troluješ ahahahaha

ljudi dobijaju rak u celom svetu, rak postoji od kad je sveta, u starom egiptu je bilo raka, druže
i u 90% slučajeva daje simptome u startu
e sad, kad šveđanin dobije simptome, on ode kod lekara i lako reši problem. srbin kad ima simptome stavi oblogu od rakije i pije čaj neki i čeka samo da prođe... pa kad dođe u poslednji stadijum i kad nema pomoći više, on ode kod lekara i kuka JAO MENI NATO MI BACIO RAK IZ AVIONA AL EVO NEKI PERA SA INTERNETA JEO ALOE VERU I IZLEČIO SE SAĆU I JA

Trolluje melkijades

I sta ti je prirodna prevencija, edukuj me, posto sam glupaca

mislim da je bolje da se aloa vera unosi analno. šta kažu istraživanja na tu temu?

Ne troluje samo je neobrazovan, a ne zna bas gde da se obrazuje