Prijava

Ma predizborna kampanja samo opusti se

Bukv pre će zaratiti kanada i usa oko toga čija je fargo serija, i minesota generalno, nego na kosovu

Ne bih se bas slozio. Drugar koji radi u bia mi je pominjao deal od pre par godina koji je trebao da se desi i da se resi situacija. Znate onda kada je Vučić bio na Gazivodama i kada su non stop bile vesti o Gazivodama (?), tada je trebalo da pocne dogovoreno puškaranje koje je trebalo da ima nešto žrtava i da se povuče granica i dobije sever Kosova i zavrsi prica. Tada u tom periodu su zamenili (ilidao ostavku) ameri nekog sekretara koji je bio zaduzen za tu kod nas i plan je puko.

Podsećanje brzo, ko je bio onaj pacijent što je tvrdio da radi u BIA?

da nije onaj SRETEN

S
R
E
T
E
N

Ne bih se bas slozio. Drugar koji radi u bia mi je pominjao deal od pre par godina koji je trebao da se desi i da se resi situacija. Znate onda kada je Vučić bio na Gazivodama i kada su non stop bile vesti o Gazivodama (?), tada je trebalo da pocne dogovoreno puškaranje koje je trebalo da ima nešto žrtava i da se povuče granica i dobije sever Kosova i zavrsi prica. Tada u tom periodu su zamenili (ilidao ostavku) ameri nekog sekretara koji je bio zaduzen za tu kod nas i plan je puko

Lool ok tilmo ti je drug izgleda

ovaj post za bia mi deluje kao nesto sto bi bombas ili tilmo napisali

BOMBAStican post takoreći

ne serite, nije ni jednom se popišo po udbaškim džvedžašima u tom paragrafu, da je bombiša, najmanje bi dva puta učinio to, minimala.

Pa ovo je izdaja, ljudi!

Šiptari zavladaše

Vidj ove djece sluzbenika i sirotilje cim im spomenes 'vezu' krenu skvice

Jeste, Chule bio mochni. Fala.

mislim, vas je problem ukoliko zamisljate da ratovi pocinju tako sto bg sindikat napuni bus pun mladica, da im puske i kazu juris i da ako nema tog vajba, nema ni rata

Iskreno, mislio sam da je ovo bilo malo davnije