Prijava

Bukv ne radi se o tome. Sustina ti reko nemaju slican info - nemoguce.

Lazes kenjas jadan si

:vid ovu prepicku na insta necu jebat nikad:

ko ih jebe, sta ja da im radim :D

Mislim da oni samo misle kako eto, nema sanse saznati nesto iz neke sluzbe, tamo rade tajni agenti i tako to..

Takozvana podela Kosova (i Metohije) otpada u startu, jer daleko više Srba živi na jugu nego na severu. To je info koji nikada ne pominjemo u medijima. Ne znam kako bi taj kontrolisani sukob sa nešto malo žrtava funkcionisao, pošto su tamo
- svi naoružani do zuba
- svako izgubio nekog brata, oca, majku, dete....Koji su ubijeni ili nestali i
- ko je hteo da ode davno je već otišao.
- e da i četvrto, bukv. niko i ne pomišlja da će se sve to rešavati na bilo kakav miran način, pregovori, ustupci, kompromisna rešenja itd. Svakome preporučujem da ode dole, makar na jedan dan, i organizovano naravno.

Evo ga taj drug iz bia

hahahaha ne stvarno ne znam odakle ideja da bi to eto tek tako sve prošlo kao po planu. Ajde ovde negde nešto po Vojvodini, gde su ljudi relativno staloženi, nenaoružani i možeš na nešto da računaš - ovamo su naoružani itekako, rešili su da neće nigde sa rodne grude i spremni su bukv. na sve. Naša i njihova sela i mesta tamo ne razdvajaju nekakve reke, planine, brda...Nešto malo polja i to je sve. Kako će se sve to dole rešavati, stvarno blage veze nemam.

Monasi u manastirima spavaju zajedno sa kalašima, to mogu iz druge ruke da ti potvrdim. Ono - odeš u manastir Devič, koji je raznesen eksplozivom...Ostalo nešto zidova, ostalo nadogradjeno. Ostaci manastira leže odmah tu, u dvorištu. Ispod poluizgradjeni bazen, prekoputa šiptarsko selo...Sama gola muka. Čovek koji ne živi od načela, duše i tvrdoglavosti nikada ne bi pristao da živi na takvom mestu.

Postoji recimo manastir sa tri monaha, okružen svuda uokolo šiptarskim mestima. Oni ljudi žive sa tim da bi svakog trenutka neko mogao da dodje i pobije ih - nemaju gde da beže, i pomirili su se sa tim. Zamisli taj život i tu veru.

Pa što nisu otišli na vreme majmuni

Daaa chule je bio bia a ne sreten, al sam se istripovao

сретен

Opet sranje u Nagorno Karabahu..

Bombi, ovo je trenutak za povratak i izvještavanje s terena

Počelo je sad bukvalno

Za nedelju dana bukv se nećemo sećati ovoga.

Daj Bože
Mada imam druga u bazi na Rudinama ili u Rudinama i kaže mi da sad nije zajebancija
Kaže da je naš narod blokirao sve živo dole i da su složni do jaja
Nešto se mislim nek smo i mi jednom složni bar za nešto

Daj Bože da si u pravu

Čekaj, ko će da ratuje bre, s obe strane? Mi nemamo vojsku, motivisani smo 0% da ratujemo, oni su pa tek šaka jada. S Albanijom ispotpisivasmo pun kurac nekih ekonomskih sporazuma. Predstava jednostavno, samo ne znam za koga, kad svi kapiraju o čemu se radi.

Mislim da je ovo više kao naš zadnji trzaj, evo sve smo probali, ali preveliki pritisci. A ovom kurtiju ludaku će neko odozgo da zavrne uši da da neku autonomijicu severno i tolko.

Ne isključujem šibanje dvodnevno maks, do gorepomenutog ishoda, al neki veci sukob, koji bi prekinuo zvakanje kafenih kasicica po vecim srpskim gradovima, nikad.

Mislim da ovo dosta ima veze sa Rusima na način na koji vam nikad ne bi pao na pamet

Ceo svet je izasao iz dvogodisnjeg lokdauna, s uvek lebdecom pretnjom novog, s lebdecom pretnjom gladi, recesije, restrikcije i nuklearnog rata... mislim da worldwide nikad nije bio jači osećaj kod 40- ljudi: "ej, zivot mi klizi kroz prste".

A to je pogodno tle za masovne zurke, letovanja, orgije, mislim i da cemo i najjaca dela umetnosti dobijati u periodu koji sledi, nesto kao 60-ih sto je bilo.