Prijava

"Građani protestuju, podanici kliču"

Naš dobri profesor Miodrag Zec, za današnji NIN.

Koji bre građani... studentska govna koja nemaju pojma o životu ko Reme

napusis se kurca studentima i gradjanima koji protestuju jos su gore lobanje od snsovaca ljudi koji nisu botovi a nesto seru kako nista ne moze da se promeni

A glupane da l ocekujes od ovog imbecila da kaze nesto smisleno

Znam ja da vama smeta jaka Srbija koju Vučić gradi, ali nećete više uzjahati ovaj napaćeni narod, žute lopužetine

jebote vec je prejasno dugo vremena da kontrolise medije i sve komentare na svim portalima i stranicama aktivno jebu u mozak ljude koji su neopredeljeni da nema svrhe protestovati i jos ove majmuncine na ovoj temi seru nesto kako protesti ne donose nista

Kad su inertni majmuni, ne mogu svoje kretenske navike da promene, kamoli da se cimaju za promenu vlasti

Njima je problem njihov nacin oblacenja,zato treba zaustaviti proteste.

jebote cedomir cupic od 72 godine samo sto nije umro ima vise zivota u sebi i nade od nekih ljudi

Osvetitelj drkanjem

pitanje za tebe: kad ti neko učini nešto nažao, pa rešiš da mu se osvetiš, jel drkaš sam sebi iz inata tako nekog jer si frustriran što ne možeš drugačije da odreaguješ ili ga juriš posle da mu se osvetiš jednim ubilačkim drkanjem njegovog kurca?

Ja porodicno idem na protest, da skinemo psihopatu, a o vaspitavam dete da bude slobodan covek kako nam je Bog dao, a ne mrtva ljiga, sendvicar i podanik.

e vidiš, ovaj mali je na dobrom putu da postane uličar

https://youtu.be/_y5e3fIl4hI
pogledaj samo koliko je recit kad intervju nije montiran
i onaj transfer blama s oljom beckovic kad ga je unistila

Ауторе освета, не знам чији сте дупли, али имате прву пратњу.

Фин је дечко овај Дркач