Prijava

sve te jebalo koliko je antipaticna

baš bezeze što se ova njena plavuša odrekla kurca, šteta

Bas danas slusam majmuna kaze "djilas, pajtic i ekipa su imali x firmi a ja nemam nijednu", pa jeste nemas ali ima bata tvoj pola srbije drzi jebem te u usta lazljiva

De se odrekla kurca, siba se sa strane dok je ova na poslu

I šta će da mu fali što će da bude uličar, imaće i ovde šta da kaže, i dok čeka red u pošti, i dok bari kasirku, moći će da nasmeje i oraspoloži drugare, da razgovara i sa tobom, i samnom i s Pezom, da ispoliva spermom razne maloumnike poput bonbaša, da se iskenja po glavi žele zekama a la glupan, ZLIKO itd... više ćete vi da žalite za ulicom ko Đule Van Gog, nego on za vašim životima ušuškanim u taj isti sistem protiv koga se vi samo deklarativno borite...

Pa tako se to radi... sicilijanska škola... valjda je nešto naučio od žutih... makar kako se indirektno krade

zanimljivo je da su protiv uličnih protesta uglavnom oni sa uličnim fakultetom

Zato što među tim protestantima ima 0% uličara, sam si sebi dao odgovor spermenko

Haha pa da, klasican cmar ove drzave poput delpiera

i čini se da su samo deklarativno za revoluciju, ništa mi nije jasno
https://i.imgur.com/tbZXVkK.jpg

Pokušavam da zamislim sebe kako u društvu raznih Remea nosim neki transparent protiv vlasti, i ono, ne mogu buraz... kad budete počeli da razbijate izloge, prvi dolećem na lice mesta sa rancem na leđima, pa se posle možda i intenzivnije priključim

"spermenko" hahaha kakav degenerik boze

HAHAHAHA spermenko jebote

A na proteste sam išao... protiv žutih. Mahao sam radikalskom zastavom i urlao iz sveg glasa... i na taj period sam ponosan. A sa ovima nemam šta da tražim

niko ne zeli da razbija izloge debilcino glupa

Pa na kakve si ti proteste isao kad si dobio pravo glasa 2016. otprilike