Prijava

pa da, zato sto vidim da troluje, da je ozbiljna diskusija ne bi bio problem normalno odgovarati. ja za dodika nisam trolovao, mada kontam da je nekima djelovalo da jesam

Tad sam ti ja npr pisao da pusis kurac a ti odgovarao ovako nesto:

IrenaVelicanstvena
ja sam samo iznela svoje misljenje o protestima a mnogi su se nasli prozvanima sto dalje govori da sam poprilicno u pravu i nije moj problem sto ove lobanje ne mogu da zapocnu zdravu raspravu valja nemaju taj potencijal za razgovor bez jebanja mame i slicno.... opet kazem spoj genetike i neimastine ubije sve u osobi i pretvori ga u zombi setaca za bolje sutra

pre 4 sata

A sad vidim ti njoj/njemu pises da pusi kurac. Vidis kako se curak cas okrene na drugu stranu i koliko su ti stavovi u stvari bili glupavi kad smo svi mislili da trolujes?

šta je bilo sa dodikom

ustvari koliko se sjecam nisam tebi licno tako ni odgovarao, tebi sam odgovarao isto da pusis kurac ili nesto slicno, jer si mi tad djelovao kao potpuni daunovac, vise sam diskutovao sa sevastom, blekom, kosmopolitom itd. a i dalje mislim da je od trenutne politicke scene u rs dodik najbolja opcija koliko god los bio.

Odbanovan bombaš pot pritiskom

a lepo sam ti rekla da je bez pritiska, samo sam lepo zamolila :-P

nikolakg80 nikako nije isto što i bombas i za njega nema odban

zar je nikolakg banovan uopste, bukvalno jutros bio na cetu?

Pa nisi odg meni direktno nego sa drugima u razgovoru indirektno provlacio kako smo mi sto napisemo “pusi kurac” neobrazovani i sa manjkom argumenata i da zato samo to umemo da napisemo. Znaci ili si na nivou irenevelicanstvene i preglupo si trolovao ili su ti stavovi bili bas glupavi ili sad nisi u pravu sto pises “pusi kurac” pa ti biraj sta ti draze

dodik najbolja opcija koliko god los bio.

ajde prekini sad stvarno

nikola može sa tog duplog u onaj brlog od četa, al kad ga vidim na forumu ili komentarima, banovaću ga

a i dalje mislim da je od trenutne politicke scene u rs dodik najbolja opcija koliko god los bio.

Pa on je ta scena kao što je i aco u srbiji, ostalo su marionete i jajare i prejadno je što nam narod misli da šetnjama može da napravi nešto za bolje sutra.

govorio sam to uglavnom soji, jer soja i jeste bila i ostala debil sa manjkom argumenata (kao i u svakoj njenoj diskusiji protiv bilo koga) itd. ali glavna razlika je sto sam ja kao nov clan na forumu se ozbiljno izjasnjavao, a ovo je neki rendom trandza dupli koji ocigledno namjerno oce da potpaljuje, jos sam je/ga ranije i na cetu vidio, pa zato sam tako i odg, da je neki ledzit profil i da je stvarno trazio argumente ne bi bio problem napisati normalan odgovor. tako da nije bas potpuno ista situacija.

a druga stvar je ta, sto nisam bio jos uvijek upoznat sa vukajlijom i kolicinom trolova na njoj pa nisam ni bio svjestan koliko sam tad i sam licio na trola. da je generalno ozbiljnija atmosfera ovde ne bih ni sad ovome/ovoj odgovarao ovako, ali sam se vremenom navikao da svaki drugi dan ovde se pojavi neka nova budala sa rendom profila i troluje, pa cim vidis neki ekstreman stav prva pomisao ti je da je trol

Pa on je ta scena kao što je i aco u srbiji, ostalo su marionete i jajare i prejadno je što nam narod misli da šetnjama može da napravi nešto za bolje sutra.

upravo to, jedino je meni ipak za nijansu bolji od ace, i mozes vidjeti malo vise ljudi koji glasaju za njega iz uvjerenja, umjesto iz neke licne koristi tipa sendvic ili nesto vise

A da probam da se vratim na temu i odgovorim tronoscu: ok su mirni protesti ako je cilj takav. Ja nemam pojma sta je cilj ovih protesta al nekako sam skapirao da je cilj da se otera sns. U slucaju da to jeste cilj od mirnih protesta ni kurca nema to odma da bude jasno a ako je cilj tako neka istraga ili nesto onda se mozda i dobije neki djavo. Srbi generalno imaju problem sto hoce sve odmah i sada pa misle e aj protesvujemo dole vucic umesto da izadju na mirne proteste zato sto je novi beograd dobio smanjen budzet, zato sto su izjebali zakon o trudnicama po kojem je nemoguce da zena decu rodi jedno za drugim, sto kupuju nova dokumenta cim im se digne kurac da promene ime ulice jer je trenutno ime nepodobno itd itd itd. Mislim da je i kelt pricao o tome jednom, treba da se menja od najsitnijih stvari odatle se pocinje, tako se menja sistem. A u dobrom sistemu ne moze vlast puno da zasere cak i da je najgora ikada. Pusti vucica nek on sa bratom zgrce milijarde vidi prvo zasto u tvom mestu placaju decije igraliste pola miliona evra. Pa kad taj nebitni pajser koji koristi ono sto mu je omoguceno zavrsi u zatvoru onda rokaj drugog pa treceg pa predji na vece. Treba krenuti od tipa jebene kablovske pa izaci na ulicu i traziti da imas vise provajdera a ne samo jedan u ponudi(jer nece jedni drugima u teren) pa imas npr samo arenu a ne sport klub. Takvim stvarima se treba posvetiti jer su resive, mislim banalizovao sam ali prvo od najsitnijih. Tipa naplacuju str radnjama 40k godisnje ako imaju tranzistor unutra kao muzicki dinar i sve str radnje uzmu i plate jebenih 40k nizasta samo jer smo beskicmenjaci jebeni koji nisu u stanju da se izbore sa nekom budjavom agencijom ovakve vrste ili smrdljivim parking servisom a ne da sruse predsednika koji je zajahao.

upravo to, jedino je meni ipak za nijansu bolji od ace, i mozes vidjeti malo vise ljudi koji glasaju za njega iz uvjerenja, umjesto iz neke licne koristi tipa sendvic ili nesto vise

wait for it, wait for it

hahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahaha
hahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahah
ahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahh
ahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahaha
hahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahaha
hhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahaha
hhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhahhahahahahhah

ovo sto ps kaze, bukvalno jebeno grijanje preko zime izlazi sve skuplje i skuplje iz godine u godinu, da bi mi jedna malo vaznija faca rekla otvoreno da se nekim mnogo bitnim ljudima ne naplacuje uopste i ne smije naplatiti, pa se ostri kurac na sirotinji onda nek oni plate i za sebe i za ove. milion svakodnevnih primjera ima teske nepravde i jebanja u zdrav mozak a niko ne moze ni s tim da se izbori

Za Dodika ljudi baš glasaju jer mu slijepo vjeruju. A ne što doktori lokalnih domova zdravlja prijete babama i djedovima na selu da ih neće liječiti i da će umrijeti ako glasaju protiv Baje. Ili možda što je razvlačio socijalnim slučajevima metar drva za zimu ili brašno i ulje. Ili možda što njegov politički vrh ubija ljude, ili pak možda što otvoreno prijeti da svi koji glasaju za njega da će ostati za posla. Ili možda iz inata da borce VRS naziva govnima, ili što kaže da student koliko god dobar bio ako nema crvenu knjižicu neće imati ni posla.

GLASALI SMO JA I MAJKA ZA DODIKA MILORADA!

zato si ti pametan pa glasas za sds

ontopic: da dodam jos da se protesti opasno suzbijaju kod nas vec neko vrijeme, i da bi neki urodio plodom bilo bi potrebno da bas dosta ljudi izadje i da naprave neko ozbiljno sranje koje se ne moze cenzurisati, ugusiti i zataskati za 5 minuta, sve do tad ce prolaziti isto kao i do sad

Kome sam ja dao glas je moja stvar:)

Mogu ti nabrojati ihahaj slučajeva koji su 100% tačni, a u kojima učestvuju "glavešin" od direktora, doktora, načelnika pa do Baje samog koji su ponižavanje ikakve logike. Priču da ljudi glasaju za Dodika iz povjerenja prodaji nekome ko nije iz RS.

Ti si mujo ljudski šljam. Serem ti se u tu šerpicu što ti dodik dao da prosiš u nju