Prijava

и морам да кажем, ова полупана фду омладина и ове хипстерке са ранчићима и сви млади уопште између осталог хоће своју `68, своју `91, своју `2000. да ето се деси и та нека шатро револуција бунт промена итд.

brate, moramo da razdvojimo estetiku od sustine, kad bi svako isao samo s onim ko mu se svidja kako se izgleda, ponasa, koje parole govori, sta prizeljkuje, isli bismo u grupama od po petoro

naravno, to ne znaci da sad treba da gutamo sve i svja, ja licno mislim da tim zaista krajnje desnim likovima poput obraza i nacionalnog stroja nije mesto u narodnom protestu (i ne bih se bunio di na one najgore levicarske struje staljinisticko-maoistickog tipa budu iskljucene, mada su one ionako neuporedivo malobrojnije)

ako se vec delimo po ideologiji, bar da se ne delimo po tome sto je neka riba u open rilejsnsip jer joj je previse kapitalisticki da je jebe jedan lik

sva sreca pa niko sa ove teme nije ucestvovao u protestima
jebem vas u usta 1od5milionaska

ne znam samo u kom univerzumu vi mislite da se mirnim protestima ista menja u drzavi kao sto je nasa

Marko Milutinovic, dosta opasniji i lukaviji lik od vucicevica debila, uz sns je jos od 2008

jel to onaj lik iz panceva? bas sam se pitao sto njega drzi na lokalnoj televiziji kad je bolji pet puta od ovih sabana, izgleda da ga je namerno klonio od javnosti

ne znam samo u kom univerzumu vi mislite da se mirnim protestima ista menja u drzavi kao sto je nasa

ma ni ne misli to 80% ljudi ovde

Ne seri eru evo ja sam sutra učestvovao

haha david dobio posao sekretara od savjetnika portira na trecoj kapiji ulaza u RTS.
uzmi nešto kašikom, nemoj samo suve sendviče.

naravno da Žele prodati proteste kao divljanje, pljačku, napad na drzavu itd. to uvijek najbolje pali kod ljudi koji se plaše i svoje sjenke.
i ovo prizivanje sloge. sloge u čemu? kriminalu i korupciji? pa znači lol.

kako me je opizdio govnar šiptarski mamu mu jebem zapamtio sam mu facu jebaću ga nasuvo

Koja je poenta domacih agentura koja inspirisu nasilje na protestu?
Prosecnom glasacu sns objasniti da su demonstranti palili, rusili, divljali, tukli muriju lol.
Ne obraca se vlast godinama ljudima koji nisu ZA njih, nebitno jesu li protiv ili neutralni. Tih 25 posto stanovnistva imaju otkako su dosli 2012.

I da, vucic vuce sve one klasicne diktator poteze. Vece nasilje koje primenjuje, brzi autogol kasnije. Kao i sa izborima i parlamentom bez opozicije.

To je ono cemu sam se nadao, samo je pitanje koliki je deo vojske veran vulinu

ispostavice se ovaj bojkot izbora kao veoma pametan potez na kraju.

људи молим вас размислите добро о свему пре него што се крене фул он у рушење свега. ја не могу да поднесем да ми опет себе сјебемо унутрашњим пакловима а толико непријатеља већ поостоји.

samo bespotrebno mrljas tastaturu jeftinim majonezom sto ti kaplje iz sendvica, niko te ne slusa.

na stranu sve ostalo, ali sramota za nekoga ko je studirao istoriju sta lupas.

https://www.juznevesti.com/Politika/Postizborno-prepucavanje-naprednjaka-i-socijalista-u-Surdulici.sr.html

ovo je vec bajata vest, ali nova je da je sps formirao vlast u surdulici, naprednjaci u opoziciji

sps ima 18, sns 17 odbornika

jeste lokal, al ovo postaje sve ludje

морону један јел сам реко ја да сам за овог или оног бре, је ли? јебе ми се ко ће да влада буквално само да буде нормално овде већ једном да нас не нахушкају ОПЕТ ЈЕДНЕ НА ДРУГЕ

ето докле смо дошли ако неко није у једноумљу које сада влада на интернету аутоматски је бот

баш то што познајем историју знам како се руше земље овако и то у сред ове јебене пандемије где је оволика фрка где су већ пуне болнице ми ово радимо са стотинама или хиљадама људи на улици

и где су руси пичкетине

и јесу лагали и јесу кували статистику за изборе и јесу олош купљених диплома и море афера и ужасних ствари, па шта ти мислиш пријатељу да ја не увиђам то