Prijava

ja mislim da ovo mora postepeno, ovo je bio naredni korak, ali ne moze jos da padne, evo vidim po stranim medijima i dalje isticu da su ovo "nasilne demonstracije protiv korona mera", ali polako se menja narativ, svedoci smo da je dvaput ustuknuo pred narodom, ono za domove i sad za karantin preko vikenda, videli smo sta rade sa ubacenim elementima, zato treba smisliti prvo sad dobru taktiku sta sa njima, kako se distancirati, napasti tu grupaciju, ogoliti narodu ko za koga tu radi

ovaj je pokazao novi stupanj u diktaturi, dosad nije bilo ovakvih scena, nije bilo policijske brutalnosti dosad na protestima, bitno je da nezadovoljstvo u narodu budi, potrebno je vremena da se artikulise, ono sto ide na ruku jesu korona a i nadolazeca ekonomska kriza gde ce mnogi ostati bez posla, nece on moci jos dugo da zavarava ni svoje pristalice

onaj prvi protest prekjuce je itekako imao smisla i hvala svom narodu koji je izasao i ucinio to sto je ucinio, uhvatili smo ih na prepad vidi se, ali sad su se ovi konsolidovali i mislim da ne moze mnogo vise da se uradi sa nastavkom ove price u ovom trenutku

Rts npr treba do temelja sravniti, kamen na kamenu da ne ostane

haha mada ovako nesto bi moglo realno

vrhunac protesta ce biti u nedjelju ili subotu tek.

menja se narativ u stranim medijima polako, bas sam pratio u nemackoj

prvo je bilo da smo budale koje izlaze protiv opsteg zdravlja, onda su malo promenili retoriku, pricaju kako se vucic preigrao, doduse spominju i desne ekstremiste

skontali su da nije srz problema u karantinu jebem ih usta skrbava

1. Mora nasilje nazalost.
2. Mora minimum 150-200k u bg.
3. Mora i u drugim gradovima.
4. Mora kakvo takvo politicko vodjstvo.

Ok je ovo sada ali nece pasti vlast jos godinu dve, potrebno je jos gneva, jos ljudi, jos ponizavajucih postupaka ocigledno kad se mnogi ne bune. Politicke opcije ne postoje ni u fusnotama, to je katastrofalno, mora neka opcija da sazri dotle i da stekne iole legitimitet da krenes pod tom idejom. Bez toga, to je samo razularena masa koja brzo propadne i vlast lakse manipulise masom koja ponavlja parole ovih agenata iz prvog reda nego kad imas politicke mudonje koje ce da vode proteste kao devedesetih. U goroj smo poziciji sad

odjebao vucic bujosevica.nece vise erteesovati.citam da su ostala 2 kandidata.jednog podrzava 2 soma zaposlenih,a drugog vucic.
jasan vam je ishod.

sve se slazem sa kjerkegorom tj. kornelijem ovde

Ok je ovo sada ali nece pasti vlast jos godinu dve, potrebno je jos gneva

Najvjerovatnije da, ali najvaznije je po meni da narod vidi da se moze, da pored i svih para koje su pokrali, svih izbora koje su narihtali, svih lopova koje su postavljali na razne funkcije, when push comes to shove, mogu samo da se kriju iza milicije kao kurvice i da cmizdre po TVu. I njihova moc ima granice, a to je ono cega mnogi kao da nisu bili svjesni

dosad nije bilo ovakvih scena, nije bilo policijske brutalnosti dosad na protestima

Kad do sad nije ni bilo pravih protesta, bilo je ono sto su Vucic i njegovi sami rezirali, zato je on mogao da izadje i pred njih i da prica kako se ne boji itd, sad je vec malo drugacije, nesto ga nema

odjebao vucic bujosevica.nece vise erteesovati.citam da su ostala 2 kandidata.jednog podrzava 2 soma zaposlenih,a drugog vucic.
jasan vam je ishod.

zna li se ko je taj vucicev miljenik cista obraza, voleo bih da vucicevic postane sef rts-a, da vidim onda sta ce da izmisle kao argument da su jedini nepristrasni medij u srbiji

ili zeljko mitrovic da ih kupi, olivera jovicevic u imaginarijumu mmmm

пошто видим да је на интернету победила спика да су убачени елементи међу демонстрантима (агенти службе) практично започели гађање мурије, паљење бакљи итд, интересује ме по чему и зашто би овакви сукоби уопште били у интересу власти? шта се тиме постиже?

зар власти не би више одговарало да су ови протести почели и завршили се мирно, као и сви претходних година и када ништа није добијено? зашто им треба да бацају сузавац и тако распирују гнев народа?

пошто видим да је на интернету победила спика да су убачени елементи међу демонстрантима (агенти службе) практично започели гађање мурије, паљење бакљи итд, интересује ме по чему и зашто би овакви сукоби уопште били у интересу власти? шта се тиме постиже?

зар власти не би више одговарало да су ови протести почели и завршили се мирно, као и сви претходних година и када ништа није добијено? зашто им треба да бацају сузавац и тако распирују гнев народа?

zanimljivo pitanje o kojem se moze debatovati

moja teorija: zato sto nisu sigurni u kom ce pravcu spontani protesti da odu, a ovako mogu da makar za svoje botove prodaju pricu kako su demonstranti napali policiju, pa srede to silom

razlog zbog kojeg su prethodni protesti utihnuli je, po mom misljenju, to sto su ih "opozicioni" lideri ugusili; mozda zvucim kao teoreticar zavere, meni smrdi da citav ovaj szs, a bogami i malo sire, zaudara na sns

sad kad nema ko da usmerava protest od navodnih opozicionara, ide se na siguricu - hortijevi fasisti gadjaju mirnu policiju, ona to malo razbuca i cao djaci; daleko od idealnog resenja, ali se minimalizuje rizik

mirni protesti=mirna demokratska raja.borba za prava.nananan
kung fu protesti=stokla placenicka napada mirne nevine pandure i vucica koji se bori za zemlju i sve im je dao.izdajnici.pu

pa ja mislim najvise jer ulazimo u novu fazu diktature, gde je ovaj odlucio da prikaze silu i da utera strah narodu, ali to ovde ipak ne prolazi na duze staze, pa nismo mu mi neki kinezi tamo, malo ce se preigrati ipak i to ce ga kostati vlasti

и морам да кажем, ова полупана фду омладина и ове хипстерке са ранчићима и сви млади уопште између осталог хоће своју `68, своју `91, своју `2000. да ето се деси и та нека шатро револуција бунт промена итд.

при том, видео сам разноразне националне стројеве, образе и праве ултра десничарске организације синоћ и прексиноћ на протестима.

даље, која је то спика као `сузавац за нашу децу`? па добро брате мсм нападнеш кордон полиције и скупштину са молотвима и бакљама и камењем и као шта очекујеш да те гађа чупавим пуслицама.

иначе, раније на сличним манифестацијама као што су геј парада, протести против хапшења и изручивања warwho youngmana итд. је мурија реаговала далеко јаче и одлучније, било је по око 200 ухапшених. то јако добро знам јер сам и сам једном грешком био ухапшен са јако озбиљним делима. сада се види да су релативно уздржани уз сву показану бруталност коју видимо данас и у америци и у хонг хонгу и свуда икад где се овако нешто дешава. уздржани у смислу да само терају сузавцем и не хапсе баш пуно. опет кажем кога ухвате очигледно га фино испендрече без преке потребе.

zna li se ko je taj vucicev miljenik cista obraza, voleo bih da vucicevic postane sef rts-a, da vidim onda sta ce da izmisle kao argument da su jedini nepristrasni medij u srbiji

Marko Milutinovic, dosta opasniji i lukaviji lik od vucicevica debila, uz sns je jos od 2008

zanimljivo pitanje o kojem se moze debatovati

moja teorija: zato sto nisu sigurni u kom ce pravcu spontani protesti da odu, a ovako mogu da makar za svoje botove prodaju pricu kako su demonstranti napali policiju, pa srede to silom

razlog zbog kojeg su prethodni protesti utihnuli je, po mom misljenju, to sto su ih "opozicioni" lideri ugusili; mozda zvucim kao teoreticar zavere, meni smrdi da citav ovaj szs, a bogami i malo sire, zaudara na sns

sad kad nema ko da usmerava protest od navodnih opozicionara, ide se na siguricu - hortijevi fasisti gadjaju mirnu policiju, ona to malo razbuca i cao djaci; daleko od idealnog resenja, ali se minimalizuje rizik

за ово прво мислим да је већа дара него мера да се то ради. значи превише ће распирити гнев народа и дати снагу протестима у односу на то колико ће својим ботовима нешто показати. мислим да не раде ово.

ово за претходне протесте се слажем, у смислу да је сада можда и напозитивније од свега у овом хаосу што демонстранти тереају метлом опозиционе лидере

а за ово да сзс има везе са снсом мислим да је бааааш лонг шат илити могуће ал у некој ултра чудној верзији недоказивој.

ја сам бот волонтер

ja jedino verujem da ovima iz szs ne odgovara jos da dodju na vlast pa zato malo izgleda da nisu bas 100% posveceni ovoj borbi, verovatno se ceka da se vidi sta ce ovaj sa kosovom da uradi, ekonomskom krizom koja sledi itd. pa se plase