Протести у БГ

  1. izabrali 2 zemlje iz kojih im niko nece postaviti pitanja ko su ta dvojica.ukrajina u svom sranju,a ovi iz kirgistana i ne znaju da mi postojima.nije ni da mi bas znamo za njih.
    zamislite da su napisali austrija i portugal npr.sigurno bi neko pitao ko su ta dvojica koji organizuju nerede i drugoj drzavi.
    mogli su samo malo godista i taj sut da rese.tinejdzer iz kirgistana skupljao na gradilistu sut kako bi skinuo vucica sa vlasti.u picku materinu.

  2. Podsetimo, predsednik Vučić je juče na konferenciji za novinare rekao da su u organizaciju nasilja u Beogradu bile umešane inostrane službe u Beogradu i ocenio da je njihov cilj bio naneti štetu ugledu Srbije i izvršiti pritisak na Beograd pred razgovore u Parizu o Kosovu i Metohiji.

    плот тњист: вучић неће да призна косово ни по коју цену ----> стране службе стварају хаос у земљи ------> на власт долази НДМ БГД који признаје

  3. то јесте чвору али нису изабрали те земље, ипак су ликови држављани јебеног моћног израела.

  4. србија <3 מְדִינַת יִשְׂרָאֵל

  5. мислим да би трубили на сва врата да су нас стисли за јаја и да је дошло до тога да вучић неће да призна косово и да је реко "не" западним газдама

  6. моја теорија је да вучић решава косово ускоро

  7. izrael,a izraelci cepaju vucicu kampanju svaki dan.kao sto su i tadicu.

  8. evo neki moj pokusaj memea. verovatno moze bolje:

    https://ibb.co/3Bw2n8F

  9. Bugarčetovi postovi ovde se isto mogu svrstati pod uticaj stranog faktora

  10. Davide jel bila i pavlaka ili samo majonez čoveče pojedi nešto čorbasto, upropastićeš se

  11. ispao gnjatic ozbiljna faca na protestima.pogledao sam snimak

  12. gnjata otkacen skroz, kontam da bi se pobio s pandurom lagano na keca da je ovaj istupio iz reda

  13. Sanitarni čvor
    ispao gnjatic ozbiljna faca na protestima.pogledao sam snimak

    +1

  14. zabranila brnaba okupljanje vise od 10 ljudi na otvorenom i zatvorenom prostoru u bg

    bice veselo

  15. Na ig pozivaju na sedenje za danas, da ne bi bilo nasilja, sto neko rece nismo rejkjavik pa kao uspece nesto
    Gasi mjesalicu, motaj kablove

  16. to su oni sto ce otici u prvom satu protesta i ostaviti prave lobanje koje se ne boje da dobiju malo po picki