Протести у БГ

  1. teoreticar zavere u meni mi kaze da je ovo jedna mnogo veca igra od nas i da nas neko dodatno jebe na svu muku i nezadovoljstvo

  2. Zamalo da padnem sa ivice Zemlje od smeha

  3. eru, ne znam jel si gledao blak miror, ja sam pogledao tipa 2-3 epizode, i zajebao sam jer je sranje "buuu tehnologijaaaa", ali jedna od tih epizoda je gde premijer britanije treba jebe prase na tv-u uzivo ne bi li spasao britaniju od jebem li ga cega, neke apokalipse.
    cvrsto sam uveren da ako ovo nekada postane stvarnost da ce prvi koji to radi da bude vucic, i da razlog ima da bude banalniji i da ce sutradan u informeru da bude naslov:
    "vucic jebao prase da ne bi morali svi da jebemo prase"
    tako nekako.

  4. Kakva šansa za Albance jbt, ne znam šta čekaju da ga raspale po rokenrollës

  5. Bombas koji razmislja srcem: to, digo se narod, jebaćemo im majku, čoviću all your ass belongs to me.

    Bombas realista: Aktiviraj spavače iz svih službi da mu par dana pokažemo šta će biti ako ne sluša.

  6. hahahha jebemu kera jesi lud, od svih njuski koje nekom mogu pasti na pamet za naplatu, tebi padne covic

  7. како сад неки хрват седи на обали неког острва, испија беванду, једе бродет са палентом док му нешто розгасто пуши курац. све му је лепо али фали му још нешто за потпуну катарзу. утом на транзистору чује како срби опет пале сопствену скупштину, застане на тренутак, насмије се слатко и помисли како је живот леп.

  8. dal stvarno neka da pičke ovom Gnjati? Deluje mi da se znoji puno lik

  9. Krajnji cilj je destabilizacija Vučićeve administracije, rade mu isto što rade i Dolanu Trumpu

  10. Bobe jel mogu ta te iznajmim da mi ladiš muda lepezom dok gledam Duleta na youtube?

  11. Kad te iz Niša pošalju u Beograd da biješ huligane

    https://i.postimg.cc/Y9JMs0dy/Ece-VIYi-Xk-AAVyg-R.jpg

  12. Zašto lažeš da si tip čoveka kojeg bi opustilo to, a ne dva crnca koji te hlade palminim listom i po želji, razvale šupak

  13. Bice kupanja, dovode vodene topove

  14. hahah šapić poziva demonstrante da ne tuku policiju.

  15. 30 kila krivičnih prijava na snimku, da štitite Vučića inače pokrećemo postupke... Užas gde mi živimo

  16. Zato nikad nisam iskreno navijao ni za jedan srpski klub

  17. Ovo je već bolesno i dokazuje koliko se pičkousti zapravo spremao godinama unazad na revolt naroda i obučavao govnarsku službu do najsitnijih detalja. Posle ovoga nema kompromisa, nasilja će biti na svakom ćošku ali ne samo Beograda, već svih većih gradova Srbije nažalost i to ne voljom naroda ili bar one reprezentativne većine, a to je najtužnije od svega.

  18. Što ne bijete Vučićeve ubačene elemente, umesto policiju koja reaguje i više nego čovečanski. Nije krivica jednog policajca što je tu gde jeste i što radi to što radi, a vi bi da ih polivate benzinom i palite. Nije u redu

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.