Prijava

bar nisam 1 od 5 miliona pickica koja hoda u nedogled i tako kanalise nezadovoljstvo, to mogu i u dvoristu da radim mamu ti jebem glupu

I hodas Luvatare

Tata: Luvatar donesi gedoru
Luvatar: Idem tata

dobra
i posle toga me poljubi u usta jer sam dobar sin

kad smo vec kod teorija zavere, imam i ja jednu, ludak silnoz zeli da ga narod skine, nafatirao se i sad stura, ali slina i ostala americka ekipa kazu e nema ti nigde da ides jos

bar smo jednu stvar saznali, ako nista, srpsko jedinstvo je mit

Ma nije mit samo su ovo prvi ćopavi koraci ka istom nakon dugo dugo vremena u mraku, po meni glavni deo posla je odrađen. Pokazalo se ko je ko sad samo treba sačuvati sve snimke pandura i vrteti ih non stop takoreći koristiti istu metodu kojom oni peru mozak da se narod osvesti, a dobar deo posla će vrv hrvatski ili drugi strani mediji odraditi za nas

a ko ce to da ti vidi, da nece pristojna srbija koja je izlazila na izbore gluperdo da nece oni mozda da upale tviter jebem te u usta glupava da te jebem

dajte bre vratite kosmopolitu samo da mene banuje ili ovog ne mogu vise da citam ove gluposti

Ti si dečko pun adrenalina ne razmišljaš kako treba idi popij malo vode sredi se sedi dole ne može se ništa preko noći polako samo

Vidiš da su popušili smanjiće im se rejting za 200%, čim oni puštaju i onog Damjana i spremni su za neke pregovore (koje ne smemo da dozvolimo)

ja mislim, da bi trebao da nas boli kurac. za sve.

Pa da, sve će ići svojim tokom u suštini Vučić nikad više neće biti shvaćen ozbiljno i to je po meni sasvim dovoljno
Edit: Neće biti shvaćen ozbiljno od naših baka i deka

drago mi sto nisam bio vcrs

igra se kolo na bulevaru dok vucic potpisuje kosovo, ima li prikladnije slike za sumrak srbije

potpise on kurcic...

Hahahha pa taj potpis je nevažeći kad on nije više predsednik mož da potpisuje kolko mu volja

Uvesti obaveznu eutanaziju za sva ova hipi govna, jebem li im majku u picku retardiranu, uspjeli su usrati jedine proteste u zadnjih 20 godina koji su imali neke sanse