Prijava

hahahaha komentar na lajvu: Anabela do pobede! xD

Inače sviđa mi se ovo što su protesteri počeli međusobno da se optužuju da su služba, brzo se širi svest da ne smeš nikom verovati ko krene na muriju

Kreće šurenje braćo

kurir podrzava ove koji sede
sta vam nije jasno u ovoj situaciji

U Bg u Nisu i u Ns imaju 2 grupe demonstranata
U minut ali u minut kad sede sede u sva 3 grada kad se krene krene se u minut hahaha
Pre lje po

sta vam nije jasno u ovoj situaciji

Šta tebi nije jasno da je njihov posao da nameću mišljenje ljudima i da je krajnji cilj podela naroda. Kad u trendu bude nešto tipa koje parole treba koristiti protiv Vučića oni će opet podržavati jednu stranu i huškati je protiv druge strane koja želi drugu parolu (glup primer znam ali najlakše mi je tako da objasnim jbg)

kad cujem gradjanski protesti zaboli me stomak...

iskreno, sumnjiv mi ovaj Nogo do koske, jebeno su "provalili" u skupstinu prvo vece, 5 pandura tamo i kao nesto se snebivaju i ovi ih isterase

Vec vidim da su se ljudi podelili na ove “urbane” koji sede i ove “seljacine” sto stoje i pevaju o kosovu. Nije dobro. Protesti idu silaznom putanjom

cim sam ja video Djilasa kako palamudi o miru itd, jasno mi je bilo

saradnik ovima milion posto, ne moze me vise niko ubediti

Ma jebem ti ja i ova N1. Kao objektivni nesto, moj kurac objektivni. Imaju jedan cilj: da ocrne desnicare, da ih izoluju od patkicara, da podrze patkicare i da naprave kako je savez za srbiju lider svega i kako su oni ispravni

Bas sa prevelikim gnusanjem pominju Nogoa i desnicu i sa prevelikom ljubaznoscu intervjuisu zute

rekao neki lik koji je upao u skupstinu da je nogo nesto poceo da smiruje situaciju.tipa nemojte, sve je ok.ili se skesio ili nikada nije mislio da ce dotle doci,pa nije znao sta ce ili je jednostavno placen da obavi zadatak.
dogurali smo do toga da vise ni u sta ne treba verovati.
i nikome.
nije to bas zdravo.
ponekad imam utisak da u svemu vidim zaveru.
najbolje je piti i zaboraviti na sve.

Bude li se bilo koja poznata politička glava pojavila na protestima samo nogom u facu i ćao to je jedino nasilje koje podržavam

da, N1 postaje maksimalno ogavan

ti si picketina jedna prekini da komentarises

haha, evo gledamo svi ove proteste koji ne mozemo da budemo tamo, tipa nesto komentarisemo bude-bude, ne bude jbg idemo dalje, ja idem da spavam, Bob vadi macki zube, Boxor samuje, Celt radi nesto bugarsko itd... a zamisli DJV nesretnog, sedi u nekoj misjoj rupi i zna ako pukne ode sve u picku materinu, zamisli te analize u glavi itd