Prijava

I šta kad uradiš tih 50 sklekova?

Moja poenta je da je vežbanje postalo opsolentno i opstaje samo kao neka društvena dogma

Pa jeste, npr. Ja sam totalno neprimjenjiv van teretane i jebe mi se da sutra istovaram keramiku, za to su fizikaneri ispred mene svjetlosnu godinu, ali jbg prija to gradjenje tijela, neki ego boost i tako

Pa da al to društvo gde izvajano telo muškarca nešto znači... umire. Onda nemaš ego boost. Za žene to ne važi jbg...

Totalno sam suprotnog misljenja, dobar fizicki izgled je plus za sve, za psihu, samopouzdanje, za dominaciju nad ostalim ljudima, za picke, za sve jebeno. Evo ja se nesto spremam da postanem instagram influencer ali ne vredi mi dok malo ne stesem masnoce.

Jel smatras sebe smesnim u vecoj skupini ljudi?

Zapata se počeo ponašati krajnje маестрално♦.

lol

Ja mislim, maestro, druze moj, da drustvo od zena sve vise i vise trazi nerealno dobar izgled, dok za muskarce opada lestvica. Cak je i uvredljivo ako si napucan, lep, alfa... Nisam ja to smislio jbg

хаха ћао запата

Ej al najjace su mi ove stock fotke koje nerealno prikazuju nerdove, pa pogledaj ovog lepotana, prvo visok je 190cm, ima lepe crte i napucan je.

fazon je sto bi se zapata lako mogao nabildovati, jer je mali, pa cim bi dobio malo misicne mase vec bi izgledao napucano

Ima ramena devojčice iz trećeg razreda

Devojčice treci razred uglavnom su krupne, svi smo imali takvih po 5 u odeljenju

па да јесу отп истина

Pa pazi, imam i ja dosta mana i sve to, ali ako je zapata stvarno visok samo 163 kao sto je rekao negde skoro, ali cak i da se sprdao, znaci nek je i 170 svejedno mu je dzabe i da bilduje i sve, jedino sto mu preostaje da napise ovako jedan uvodni post i utesi sam sebe. Bez 175cm sto je minimum svakog minimuma za muskarca, dzabe sve ostalo

prosečan programer u srbiji ima oko 2500e platu. Može sa pola plate da plati top10 starleta sa estrade. A prosečan dizač tegova moli boga da mu prođe tiket da ima za whey i musli.

па да човека од 170цм би куковима шамарао опуштено