Prijava

Molim vas, mislim da je svaki vid fizičke aktivnosti za debilčine.

U 21. Veku smo, sve je digitalizovano, ne moram biti fizički spreman da ulovim zeca, postoji onlajn naručivanje, ne moram imati ludački kardio da bih jednom nedeljno gurao kolica u Lidlu i nabavio sebi sve što mi treba.

Nikada se neće dogoditi smak sveta pa da za to budem spreman.

Fizička aktivnost kao prevencija kardiovaskularnih oboljenja: glupost. Lakše je popiti jednu tableticu za pritsak koja je tekovina modernog drustva i medicine, nego znojiti se kao nekakav neandertalac.

Uopšte, svako to fizikalisanje koje ti nije posao nametnuo... ja ne znam šta pokušavate da dokažete?

- evo pošao do teretane

- ej i ja sam isto iskompleksirana debilčina

Shvatite jednom da budućnost pripada nama, suvonjavim, četvorookim, proćelavim nerdovima sa uskim ramenima. I plačite.

Jeste, svi cete biti bil gejtsovi a niko kornelije

џо вјежбање је варваризам роган

Nijedna tableta nije dobra alternativa fizickoj aktivnosti

koja glupost od teme, a kako mislis da se slikamo za instagram bez majice kad smo na moru, je li?

vežbanje je sranje,al testosteron nije loše da se ušprica u bulju povremeno. nixa se ufiksao ekstra mu.

kad smo kod balkan jutub scene i analogije sa idenjem u teretanu, pa najveći jebači su neki iz jaserštejnove ekipe štrebosi, ja cenim da jaserštejn najviše jebe tamo, i onaj debeli cile prći kovalsku samo tako, a ovi dizači teretanci - slabo jebiga, kad se uz to i bodeš jaja ti se svedu na klikere nema tu fluida, nema ništa.

Ma da, kovalska najbolja picka. Daj boze da jebe nesto sa strane, al tesko bogami

Добро је вјежбати.

Vuzi, ovde se misli na vezbanje u teretani, a ne 8h samozadovoljavanja dnevno, koje ti upraznjavas.

Uopste nije zdravo to toliko da radis

Zapata se počeo ponašati krajnje маестрално♦.

http://replygif.net/i/104.gif

Ovo ko Valsinarb kad je rekao da je sport drustveni kancer

Gospodine Džo, da li je ovaj izgled dostižan samo pisanjem programa, ili uzimate još nešto?
https://i.pinimg.com/originals/d0/62/3f/d0623f1e148b77d97c0a040ce3f04625.jpg

Samo programiranje i vr naocare i jebe ti se bas

Ko ne moze da uradi 50 sklekova u seriji, nek ugradi picku caoo