https://i.redd.it/uq8l0affnxq11.png
Ал џабе ти да си сувоњави четвоороки проћелави нерд ако си дебил, јер те онда сваки искомплексирани теретанџија шије.
Антички Грци су волели спорт, њиме се бавили и посветили му Олимпијаду.. велики фалус је варваризам
labokv, 2026-06-22 19:41:48 +0000
Cabadath, 2026-06-22 17:58:34 +0000
Cabadath, 2026-06-22 17:53:00 +0000
Jonyyyyy, 2026-06-22 17:12:32 +0000
Јова, 2026-06-22 16:48:38 +0000
Che-Vu, 2026-06-22 09:41:53 +0000
Che-Vu, 2026-06-22 05:02:32 +0000
Che-Vu, 2026-06-22 04:32:29 +0000
Cara™, 2026-06-21 19:38:38 +0000
627, 2026-06-21 09:34:08 +0000
https://i.redd.it/uq8l0affnxq11.png