Prijava

Велика подршка Запати на свему што је написао. Нема већег крканлука од вјежбања.

Шта ти знаш међеде босански? Немој ти устајем сад

Маестро ♦
Haha ovo uradis i onda 15 minuta skreces misli sa svega seksualnog ne bi li spala erekcija da ga iscupas van. Zamisli uradis ovo a cale kaze “eee doci ovamo caskom” ili pozvoni ti neko na vrata

juče

Zamisljam da me otac ne zove da “dodjem caskom” a i da ne moram da otvorim jebena vrata ako neko zvoni

Haha evo ga šipac opet glumi da je taf gaj. Presmiješno.

ps
Zamisljam da me otac ne zove da “dodjem caskom” a i da ne moram da otvorim jebena vrata ako neko zvoni

https://i.ytimg.com/vi/qZme4nN4Pz8/hqdefault.jpg

hahaha ovo je prelosa fora ali se nasmihem svejedno

Ne postoji fora za izduzivanje penisa.To je organ,a ne misic.Tako da isto kao i sa visinom,imas to sto imas i nikakve vezbe,preparati,novac,operacije,nista te ne moze izduziti.Postoje u stvari neke operacije za visinu ali od njih lako mozes ostati invalid i ne mozes nesto mnogo primetno porasti.

Nije istina, kurac moze i da se izduzi i da se podeblja. Moze i erekcija da se trajno resi.

Ne mora biti misic, mogu se rastegnuti malo krvni sudovi i tkivo tu, s tim da se samo dodaje malo na postojecu velicinu, ne mozes tipa sa 12 cm da skocis na 22 cm nikako

Kurac se moze operacijama povecati minimalno. Visina ne moze nikako

Moze i visina, ortopedski. Lomi se butna kost pa se postavljaju šine, trakcije, čuda.

I onda ako ne ostanes invalid mozes se oprostiti od bilo kakvog malo ozbiljnijeg fizickog rada.

A be ja kaem da moze, a komplikacija imas i kod vadjenja zuba

Ne znam što bi se neko s tim maltretirao...baš izmrcvariš sebe zarad par santima koji neće ništa da promene.

Tebra ljudi testerisu zube da bi izgledali kao tigar i tetoviraju facu.

Ljudi navijaju za engleske timove iako su iz Šida.

Ništa me ne čudi vise

koliko god da vam je krivo setite se da postoji dosta ljudi s ogromnom kitom koji bi se bez razmisljanja menjali za vas ispodprosecni penis samo da ih ne grebu likuse zubima dok im puse

A nije ispodprosečan jbg...malo iznad proseka, vrši poso.