Prijava

Sigurno nema vece gluposti od “radi ono sto volis i sto te cini srecnim”. Sta bi trebao onda, da vucem belo do zadnjeg dinara jer me to cini srecnim? Ili da igram pes svaki dan po 3 sata? Ili da lezim ko vepar i ne radim nista, prdim, jedem u meku? Samo zato sto me to cini srecnim, automatski znaci da je u redu. Pa pusite mi kurac malo debilcine

------------------------------------^

Jel ima neka fora da se izduzi kurac na ustrp debljine?

Pa nije poenta samo sta te trenutno cini srecnim, nego dugorocno, svako bi se pre namrkao belog sa silikonskih kurvi nego da ode na posao, ali ako ne ode na posao brzo nestane love i za kurve i za belo jbg. Inace se slazem sa time da treba teziti ka onome sto cini da se osecas do jaja, a konkretno za odrzavanje forme samo moze trol ili debil da kaze da je nebitno jbg.

Маестро ♦
Jel ima neka fora da se izduzi kurac na ustrp debljine?

https://archive-media-1.nyafuu.org/bant/image/1500/41/1500416555856.jpg

Haha ovo uradis i onda 15 minuta skreces misli sa svega seksualnog ne bi li spala erekcija da ga iscupas van. Zamisli uradis ovo a cale kaze “eee doci ovamo caskom” ili pozvoni ti neko na vrata

Маестро ♦
Sigurno nema vece gluposti od “radi ono sto volis i sto te cini srecnim”.

Lol ovo je meni kad kažem neka zamena za ono "ma neka si ti meni živ i zdrav" tipa ZABOLE ME KURAC BRE, RADI ŠTA TI SE RADI, a ne u ovom bukvalnom smislu. Ovo isto kao ono "uvek budi svoj" Pa čekaj majku mu, šta ako je taj neko silovatelj npr, je l i dalje treba uvek da bude svoj? Ali eto "uvek budi svoj" je uvaženo kao jedno od najučestalijih motivacionih saveta ili želje da sagovornika učiniš da se oseća bolje.

MA KOLIKO SE ČELIČIO I URLAO KO KRETEN NIKAD NEĆEŠ POSTATI SUPER SAIYAN

ne bih se slozio

https://www.youtube.com/watch?v=F1bHSR3WsRA

inace hit su ovi koji plate lajf kouca da im kaze da rade ono sto vole, pa dje si bio cijelog mog zivota, ne bih ja to nikad znao bez tebe

Ovo nije super saiyan, ovo je crnja sa potencijalnim bruhom

Haha ima ljudi sto su se nalozili nesto da furaju “svoj fazon” pa ih sad nema na mapi jebenoj tipa gru, deniro, monteniggersi, ajs nigrutin, prti be ge, dok je recimo mc stojan promenio 20 fazona i pratio trendove pa sad em ima pare em picke a ovi go kurac

Prti ima kesa al vecina ide na gudru, a gudra je skup sport i luksuz iznimno bogatih

Ej al nije lako ni sa kešom jbg... jer ti pruža mnogo mogućnosti i ne znaš šta ćeš pre, i na kraju uvek upadneš u kliše: silikonjara, belo i jako auto.

Dok evo ja npr sad imam lovu samo za niški sajam knjiga, tu je ufur 200 kinti i posle tamo za štandom da muvam neku dasku i da je vodim na čaj. I taj determinizam oslobađa

Nabrojao si repere koji imaju 40,50 godina kao gde su sad LOL.Nisu oni nigde na sceni zbog fazona nego su stari jednostavno.

Bože, brate moj sveti… Ubij me, po tvom nepogrešivom mišljenju najstrašnijom smrću… Ubij, neka boli... Ne žali veličanstveni primerak homosapiensa! Ubij ako ti se ikad učini da počinjem da ličim na ove nove... Fine, fensi studente, sa super modernim ramovima ćoroskopa, opeglane i uštrikane pederske garderobice, ulickanih frizurica punih mirišljavog zejtina, uskih ramena a širokih bokova, što muda nemaju jer im nikad i neće biti potrebna u bednim životima. Ubij me tad, ruke ti se pozlatile Bože brate. Amin

25. decembar 2018. dan kada sam napisao da se u načelu slažem i sa Maestrom i sa Pilduom...uhhhh jbt...
Vežbanje je dobro, ti se bolje osećaš, budžiš samopouzdanje, ljudi pozitivno reaguju ako vide da vodiš računa o sebi.

Vežbanje ne mora da znači da si teretana batica koji roka kreatine i ostala čuda, spuca svo slobodno vreme na vežbanje, a ostatak odmerava druge batice "uuuuu kako ti je dobar biceps brate". Ili još gore lik koji ide i roka samo ruke, a nogice mu tanke i seca stomače.
Nisu svi debilčine koji idu u teretanu, mada je kod nas postoji ta neka subkultura oreopisanih debila.

Ne moraš ni da ideš u teretanu na kraju krajeva, možeš da vežbaš kući ili napolju, ideš na plivanje.

Ne moraš ni da ideš u teretanu na kraju krajeva, možeš da vežbaš kući ili napolju, ideš na plivanje.

Jedan doktor fizikalne medicine i strucnjak bas za kicmu i za nervni sistem je pricao da je ustvari teretana izuzetno los nacin vjezbanja za kicmu (cak i ako se radi pravilno, nije govorio o onim deblicinama sto se iskrive ko paragraf pa ostanu invalidi zbog teretane), da su ustvari staticko naprezanje i lagana rekreacija poput plivanja npr mnogo zdraviji i prirodniji za tijelo.

E sad, ja prvi treniram s tegovima, nije kao da osudjujem nekog sto ide u teretanu, samo me podsjeti ovaj deo u citatu gore, pa reko da ubacim vec kad je tema o tome

Teretana je poprilično loša za kičmu i jedina vjezba koja se radi u teretani (a moze i vani) a da je dobra za kicmu su zgibovi zbog oslobadjanja opterecenja na prsljenovima. Istrazite malo uglavnom teretana moze biti katastrofa za tijelo ako nemas mjere i veze sa njom

Plivanje je odlicna aktivnost, praktikujem cesto.

Benc isto valjda ne opterecuje kicmu kao i sve vezbe za npr noge, ni ono stanje sto vuces za ledja i ramena itd