Ко, у ствари, јебе?

  1. DeadKenny ako bi ti jebao nesto sto nema funkcionalne noge,go for it.

    Ne jebeš u noge no u međugorje

  2. pa dobro al eto imam jedan primer, isla sa mnom u srednju, otac doktor, majka doktorka, zivi u malom dvorcu, ceo zivot ima sve sto pozeli, najveca fuksa u razredu bila
    voli kurac jbg to je jace od svakog vaspitanja

    ima jedno 3,4% riba (pricam za beograd i one koje zive u beogradu) koje se nece primiti na taj neki baja fazon i to su uglavnom iz kruga dvojke ribe takozvane, nekih 10-15% koje izigravaju neku kulturu, studiraju neke filoloske filozofske, a ustvari seljanke u dusi koje se jebu s kim stignu, a frendzounuju drugove "intelektualce" koji se loze na njih ceo zivot, ostalo su ove klasicne ribe sto vidjas na splavu river

  3. Azijatkinje, definitvno. Moj budući drugi brak. Samo me malo vata frka kada se posle 10 godina pranja mojih nogu (i maltretmana uopšte) bude iznervirala, odsekla mi pitona, odrala kožu, skuvala je i pojela ko škembiće.

  4. u manjim mestima vec ne postoji ova prva grupa

  5. Ali, ono, spreman sam na to.

  6. profe da li moze da se jebe u orkestru nesto, tipa neka sto svira violinu ili flautu osisanu sa jedne strane na keca a sa druge pusta da bi mogla da prebaci kosu onako?

    uvek sam se pitao da li se loze na dirigente
    kao glumice na rezisere npr

  7. U manjim mjestima se ribe guze 23,7 puta manje. Znas kako kazu mali je ovo grad u njemu sve se zna, pa ko je lud da se trpa masovno

  8. u pravu si, u manjem mestu su namazanije, a onda dodju u beograd na studije i jebu se s kim stignu, a mladi ćuprijanci ostaju suva kurca

  9. Klasične muzičarke? Si lud ti? Msm ima okej, ima lepih, ima i 0,8% prelepih...ali pored operskih pevačica su grobine teške. Nadam se da sam pomogao.

    A autoritet ti omogućava 23,7% bolju prođu kod riba, u svakoj profesiji.

  10. hm, ovde u proseku jebe nekih 23,7% vukajlijaša

    edit: punoletnih

  11. Svaki kolektiv je pogodan za jebanje prelako
    Profe ocu da te pitam nesto ozbiljo
    Cemu dirigent u orkestru osim da bude kapiten kao
    Sve one glave znaju da sviraju po notama onim jbg i bez mlataranja rukama
    Bas mi nije jasno

  12. Pa pazi neko-houl, djevojka koja dolazi iz malo imucnije, obrazovanije i kulturnije porodice je cesto dosta vjernija riba od ovih suprotnih. Roditelji je odgoje prije svega i nije joj cilj da ode u neki klub i da je tamo iscascava lokalni salabajzer koji je rintao 3 mjeseca u dojcu pa sad placa ture i slicno. Nit joj moze uletit neki saban sa alfom 147 i rec "cao mala gdje ides oces da te odbacim" zato sto ako vec nema polozeno i vozi svoju GLA mecku, ide taksijem. Ribe koje dolaze iz siromasnijih i neobrazovanih porodica su sklonije 120% da budu kurvice, jeftine profuknjace kojima je potreban ego boost. Ove prve to ne trebaju, jer su citav zivot tretirane kao princeze kako i zasluzuje da bude tretirano zensko celjade.

    Pidduu da ti ja tebi kazem to ja znam devojku koja dolazi iz imucne porodice gde joj je otac advokat i takva devojka je daleko od fine devojke o kakvoj ti pricas.Ta devojka je agresivna dosta,ima vecu toleranciju za alkohol od mene,od te kulture i nacitanosti koju pominjes nema nista,znala je cesto da me emotivno povredjuje u skoli,voli brzu voznju,razume se mnogo u stvari kako funkcionisu i zna ona kako kad ostaje u gradu do 4 nocu a podsmeva se drugim curama koje su navodno naplasene od manijaka.I sto su za tebe kurve uvek svaka koja ostaje do 4 nocu kad je to nesto normalno sto svi mladi rade?Kao drugo ja nepodnosim ako devojka nije izgubila nevinost pre 17te.

  13. pa pomogao si

    a postoje li price ono kao u bolnici
    tipa e jesi cuo, karali se fagotista i ona debela celistkinja u ostavi, zatekao ih domar

  14. dirigent vise ima ulogu u pripremi, nesto kao koreograf, a na samom nastupu ima manje vise revijalnu ulogu, da se pokaze da je on to doterao da zvuci tako dobro, osim sto signalizira kad ko da krene
    bar ja tako to vidim

  15. Dobro vidis tronosce, i ja bih isto rekao

  16. Revijalna to je prava reč da
    Čuj mene kapiten

  17. Mada sad kad pogledam nije ni loše

  18. Ja sam u skoli nekad znao da uhvatim za sise samo sa ciljem da neku devojku iznerviram i da to dobijem kao reakciju tako da moze se reci da sam trol

  19. Upravo sam imao prvi seks u 2019oj. Bogami seks nije nimalo precenjena stvar, pogotovo kad ga nemas nekoliko nedelja.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.