Ко, у ствари, јебе?

  1. Pa da seks se ima klipovi se ne snimaju...

  2. Ja zene gledam neznam da kazem kako, ali znam da dobijem histeriju,napad besa i da pocnem da lomim stvari kad ona zeli da mi raskine zato sto sam navodno joj sa zakasnjenjem npr. cestitao rodjendan.More idiotkinje im se nevidele na pojedine izbirljivice, i srecan sam pa presrecan kad vidim ovo npr. https://goo.gl/images/WCQv2M .

  3. Hej psssst, da nije Dilan bio u čekaonici?
    https://imgur.com/SeO7CE6.jpg

  4. A kad se seksas onda ti ne ulijecu roditelji da carlakaju radijator jeli?

  5. Dok mi cekamo klip, ti jebes. Neka neka tako nam treba

  6. Pidduuu ja obozavam na devojku da gledam promene kakve joj se desavaju na telu dok treba da dobije, i da je pitam dal je tad pomalko svrbuckaju grudi :D .A neka neke devojke shvate da nisu dostojne da uopste pomisle da budu s nekim ko.je redak i uspesan, a one nisu uspesne nimalo.

  7. 1.87 u 18. veku je kao 2.01 danas

    ljudi koji su jebali 1000+ zena: kazanova, piter o tul, ima li jos ko zna li se

  8. ljudi koji su jebali 1000+ zena: kazanova, piter o tul, ima li jos ko zna li se

    Lemi iz Motorheda, Mik Dzeger, Hulio Iglesias, Dzingis Kan, Hju Hefner a onda tu je i Fidel Kastro koji je jebo preko 30 000, slovima TRIDESET HILJADA žena

  9. Hahaha nemaci ste pojma jebeni. Wilt Chamberlain je najveci jebac u novijoj historiji, smatra se da je svakom trecem danasnjem amerikancu wilt jebao nanu

  10. A tu je i Steve Mcqueen koji je skakao iz kreveta u krevet, zavrsi snimanje neke scene pojebe glavnu glumicu i jos 3 sporedne.

  11. Pretjerao sam sa wiltom al bukvalno pojebao je jedan manji grad u Americi sig

  12. da zaboravio sam njega spomenuti, njemu procijenjuju oko 20 000, sto je svakako vise nego cijela vukajlija ali ipak fidel kastro suvereno vlada na prvom mjestu

  13. Hahaha tebra cesce jebu kardinali od vukajlijasa

  14. koliko ono jednom tilmo rece da je jebao, nesto 70 fazon pa je onda prestao da broji hahah

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.