Ко, у ствари, јебе?

  1. pa ono neke ribe ce postati umisljene kad ih tretiraju kao boginje ali takve ribe ne treba ni da jebes na prvom mestu jer su degenke

  2. Da jos detaljnije pojasnim, za moju djevojku su djevojke koje je ne poznaju govorile da je odvrakusa utripovana, sto mi je vrlo jasno davalo doznjanja da je moj izbor pravi.

  3. Pa sve ribe se zgrazavaju toga,Pliduu.Samo im prija ego a likova koje to rade se zgrazavaju.

  4. druze pa meni zenska osoba posle 4-5 seksova postaje krvno srodstvo

    hahahahahah blago

  5. Zene kojima muskarci kupuju i daju komplimente govore za njih iza ledja kako imaju mali penis.

  6. Pa pazi neko-houl, djevojka koja dolazi iz malo imucnije, obrazovanije i kulturnije porodice je cesto dosta vjernija riba od ovih suprotnih. Roditelji je odgoje prije svega i nije joj cilj da ode u neki klub i da je tamo iscascava lokalni salabajzer koji je rintao 3 mjeseca u dojcu pa sad placa ture i slicno. Nit joj moze uletit neki saban sa alfom 147 i rec "cao mala gdje ides oces da te odbacim" zato sto ako vec nema polozeno i vozi svoju GLA mecku, ide taksijem. Ribe koje dolaze iz siromasnijih i neobrazovanih porodica su sklonije 120% da budu kurvice, jeftine profuknjace kojima je potreban ego boost. Ove prve to ne trebaju, jer su citav zivot tretirane kao princeze kako i zasluzuje da bude tretirano zensko celjade.

  7. imucnije, obrazovanije i kulturnije porodice

    u srbiji bukvalno nepostojeca kategorija

  8. mudro zbori ovaj mudzehedin iznad, vecina tih klupskih prakljaca zive u kucama koje izgledaju kao poljski wc otprilike, vise puta sam svjedocio

  9. Daj tronozac ne zajebavaj, ne govorim sad da zivi u dvoru sa sluzavkama. Nek joj je cale neki sudija, majka doktorica i dovoljno je da je ne posalju u tehnicku skolu da je tamo fataju djeca drvosjeca. Boli me kurac sto brutalno zvucim ovo govorim uvijek i svugdje i tako jeste.

  10. Isto ko sto muskarcu kojem neka riba u invalidskim kolicima da neki kompliment njemu ce to da bustuje ego ali nece da je jebe.Tako je nekako i sa tim pacenicima i zenama.

  11. jebanje je i onako overrejted sto prof rece

  12. Obrisao bi ovaj post iznad Mujinog sto sam napisao,lose poredjenje sam dao.

  13. neko-houltu9l
    Isto ko sto muskarcu kojem neka riba u invalidskim kolicima da neki kompliment njemu ce to da bustuje ego ali nece da je jebe.

    zasto ne?

  14. plidu u pravu 100%

  15. to je ono o cemu sam pricao prije par strana, ali i to sto su te "kulturnije" ne znaci da se ne jebu.

  16. Pa noge su prilicno bitne?

  17. Svjestan sam ja da je problem kad riba dolazi iz imucnije porodice od tvoje. Tako je to na balkanu ali mozes da npr ganjas neku perspektivnu ribu srednjeg staleza koja ima fin posao i ambiciozna je, procitala je nesto vise od sparksa, govori 2-3 jezika, bukvalno izasla iz tog fazona "da se ja bogato udam" i samostalna je. I takve ribe mogu biti zlo, ali siguran propast ti je sa neambicioznim ribama bez manira i odgoja

  18. Albanke i Azijatkinje su budućnost

  19. DeadKenny ako bi ti jebao nesto sto nema funkcionalne noge,go for it.