Prijava

Zapalili ga za juane, jel znaš Mažestik, platili ga u falsifikovanim novčanicama iz neke podzemne štamparije sa periferije Gvangžua

Sve je lažno kod tebe mršavi

Izgleda da Grok jebe, moze lok

zene imaju bolesnu opsesiju da muskarci moraju da se trude oko njih i da se isticu medju drugim muskarcima, pa ce tek onda biti izabrani....tj u prevodu svaka za sebe ocekuje i misli da zasluzuje nekog posebnog....slusaj me dobro dokle god su ti sise jedna velicine grejfruta, druga velicine neke omanje mandarine, dokle god nemas savrseno dupe, lepa stopala i shake i muski smisao za humor, bukvalno nemas ni prava da odbijes bilo kog muskarca koji fizicki iole izgleda ekvivalentno tebi.

Ahahajja voleo kad bih ovako slatko mogao da mrzim zene kao Pez

Pez to je evolucijski tako kod sisara uopste ne samo kod ljudi, jbg ne mozes protiv prirode

bilo bi lijepo da ima zena na sajtu da citaju, ali njegov hejt ide u prazno... :(

Žene imaju još veću opsesiju dokazivanja kako su bolje pičke od ostalih, njih više pogađa kad njenoj drugarici priđe neki šmekerotti umesto njoj nego što ijednom muškarcu kad je obrnuta situacija.. zato imaš one klanove sa jednom ili dve dobre ribe i pet odvratnih drugarica, imponuje im kad dominiraju izgledom

mislim da u vasim zivotima previse obracate paznju na pogresan tip zena lolo

Haha ovaj debil misli da postoji pogresan i pravi tip zena AHAHAHAH

Pa i kad dobije tog posebnog, uglavnom joj opet nešto fali, te je visok, te je nizak, te crne oči, te plave oči, te crn te plav.. samo prećutkuje.. a muškarac kad se zaljubi ne da ne traži mane nego ih i zavoli i sve.. sramota me je sto sam ikada verovao zenama,bas sam bio preterano preterano jadan lik

jedino koga krivim za ovakvo ponasanje zena i talasanje i pustanje muda i trazenje konstantno sve vise i vise...su muskarci bednici, pacenici koji su spremni da izigravaju kameleone ne bi li dobili ne picku, nego makar trunku neke paznje od bilo koje devojke....bukvalno nas ne unistavaju zene nego jebeni likovi koji ne znaju da kazu ne zenskoj osobi, koji ne smeju da kaze sta stvarno misle, smrdljivi beli vitezovi itd, nisu tu zene nista krive....osim sto su priglupe pa misle da ako su mogle tako sa ovim i onim, da ce moci kod svakog muskarca da prodje isto....i sto su zbog tih pacenika ubedjene da svi muskarci pate samo za pickom....jbt kao u vezi si ili braku pa te zena ucenjuje da nema jebenog seksa ili tako neko sranje.....druze pa meni zenska osoba posle 4-5 seksova postaje krvno srodstvo, a ne nikakav predmet pozude, tako da im treba utuviti u glavu da je njima kiturina potrebnija nego nama picka

ovaj problem o kojem pezos prica se rijesava legalizacijom prostitucije. jer kad svi ti pacenici koji se ponizavaju u nadi da ce ih neka zena primjetiti dobiju alternativu,mijenja se odnos moci. niko nece ovamo da dubi na glavi mjesec dana ne bi li ga neka primjetila kad za 20-30 evra moze da jebe neku sto izgleda ko foto model, i da joj radi sta god pozeli. i to onda pokrece lancani efekat, sve ovo ostalo sto je pezos naveo krece da se ispravlja. osnovni ekonomski zakon ponude i potraznje

Маестро ♦
Haha ovaj debil misli da postoji pogresan i pravi tip zena AHAHAHAH

ne tebra sve su iste sve su kurve i druze se sa kurvama kao u americkim filmovima i uporedjuju kurceve od prosle noci a mi smo sve dobri momci za pozeljeti samo ali frendzon buhu.
umri bre

Daj neko ono od Balasevica ali ja sam nju prijatelju voleo

tema je jebiga jebanje zena.
zene se jebu, sve. neke masovno, neke ne, ako mislis da se svaka jebe svaki dan sa drugim onda si stvarno Cikara.
oco sto je pezos rekao stoji definitivno, da su podigle standarde i da ocekuju milion nekih stvari i u pravu je da je to zbog muskaraca generalno. al ovo sto Rossi prdi o coporovima i nadmetanju u tome ko ce vise kurceva i ciji ce biti veci obuhvata samo jedan dio zena i to sam ja i reko gore. imas pun kurac njih koje niti izlaze niti ih to zanima. a vidis, jebu se i one.
ti bi to znao, da jebes, al Cikara si jebiga, imas 25 godina, zivis sa roditeljima i jos te jebu za grijanje. glasas Vucica, nemas poso al imas plan da se obogatis od jutjuba.

Pezos lepo razradio moju platformu, potpis.