Ко, у ствари, јебе?

  1. Petar pan pezo ja ti brate to sam reko vec postajem jako histerican ukoliko mi zena nece daje seks, i ja sam slabo uspesan zbog moje brzoplete,nestrpljive i iritabilne prirode, ja da cekam mesec dana ma daj bre sta ona misli da imam svo vreme ovog sveta idiotkinja joj se nevidela.I vec sam reko sta mislim na temi podeli sa vukajlijasima.Mada naravno kad je brak u pitanju bitno je pogledati i koliki novcanik ima zena donekle, i petar pan mnogo si upravu sto si reko to sto si reko.

  2. Petar pan Hahahahahahaha

  3. Pidduuu ja sam u stanju da volim neku zato sto ima para

  4. atomski mis ce vjecno ostati misterija, da li je trol ili nije

  5. jer kad svi ti pacenici koji se ponizavaju u nadi da ce ih neka zena primjetiti dobiju alternativu,mijenja se odnos moci. niko nece ovamo da dubi na glavi mjesec dana ne bi li ga neka primjetila kad za 20-30 evra moze da jebe neku sto izgleda ko foto model, i da joj radi sta god pozel

    Па тај је паћеник зато што нема ни пребијене паре, а камоли 20-30 евра "за бацање" па покушава на најјаадније и најпатетичније начине да се омрси џабе.

  6. Ne moraju svi nuzno biti sirotinja, to su jednostavno likovi koji tripuju da su zene uzvisena bica, a 20 - 30 evra i onako nije neka cifra, cak i da im prodje taj njihov pristup minimum toliko bi svakako potrosili na pica, vecere, bioskope ili tako neke pizdarije

  7. Брате, то чим дође до првих 200-300 евра, престаје да буде бели витез и постаје Пезос. Лололо

  8. ma kakvi nema to veze sa parama....imam ortaka koji dve godine nam place kako nema dinara, nije obrnuo pice nikome dve godine, a bukvalno do zadnjeg dinara placa vecerice ''drugaricama'' uvek rezervoar napunjen jer im sluzi bukvalno ko taksi, bukvalno u pola noci da ga pozovu i kazu gladna sam ovaj ce da ide da im kupi i odnese, bukvalno je spreman na sve....najcrnje sto ovaj sam priznaje ja sam pacenik priznajem uradicu sve samo da dobijem malo paznje, ne moram ni da jebem dovoljno mi samo da budem u njihovom drustvu...
    lik od 195 teretandzija, sav u tetovazama...

  9. jel ti dodje da ga nalupas kitom po celu onako da pljeska da se opameti al ne smijes jer ce te ugaziti jebiga

  10. znaci nije ni do izgleda, nije ni do nemanja para nego je do tog stava da je svaka zena svetica, da je svaka princezica, ne sme se reci ne devojci, nema veze sto ces drugare da ispalis ko klosar 1000 puta, svaka je ona prava vidi joj se u ocima da je bas dobra osoba itd...

  11. ove pezosove price su potkopane zivim primerima i zivotnim iskustvima, potvrdjujem sve ovo nagledao sam se takodje

  12. ma prestali smo da mu govorimo bilo sta, bukvalno lik je nepovratno izgubljen slucaj....ne uticu vise ni uvrede na njega, samo pogne glavu dole i kao ma znam ja sve to al nmg da pomognem sam sebi kad volim zene i tako neki ocajni izgovori

  13. Zene su takav teror uspostavile nad nama do te mere cak da ako rode jedno ili je daj boze dva deteta postaju omnipotetna bica kojima se nista ne sme zameriti cak ni dve godine varanja i poruke kako bi pusile tvrd kurac

  14. slazem se sa pez spikama gde govori o bednicima i nabedjenim zenama koje nisu ni priblizne picke kolike misle da su
    ali da ne mozes od likova koji su bednici imati ribe jer snizavaju neke kriterijume ili sta vec je bas incel spikica

  15. ako nista, olaksavaju stvari jos vise

  16. pa nigde ja ni ne kazem da ne moze....nit se ja konkretno zalim za sebe, doduse meni ne moze da traje nista duze od 5-6 vidjanja jer ih ja i uzivo ovako trujem pricama i ubedjujem da vecina njenih drugarica sigurno varaju svoje momke samo sto to ne pricaju javno ko sto likovi vole da se pohvale drustvu....

    ali da nema ovih bednika likova, bilo bi tipa 50% lakse imati jos mnogo mnogo vise devojaka koje nisu zatrovane postupcima tih jadnika

  17. Bez zajebancije sada al ja stvarno nikada u zivotu nisam imao ovih problema a znam da velika vecina ima. Mozda zato sto su mi sve djevojke i sada i prije bile iz imucnijih porodica pa su cuvane u kuli pod kljucem

  18. Npr svaka riba sa kojom sam bio je tip cure koja se zgrozava na pacenike, lose ulete, poklone i providne komplimente.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.