Prijava

pa nije im ovo kao ovo bio ideal, nego su se lozili na mala stopala, to im je bilo zenstveno da zensko ima mala stopala pa su ih od malena savijali i nabijali u male cipelice....zamisli odes iz venecije za japan da trgujes, naletis na neku prelepu japanku skines je ono naletis na ove zveri dole

mislim da bih se sjebo samo tako

Pezose okaci neku picku koja ima bas dobra stopala.

Ko ne voli lepa stopala ili stikle, taj je lud u glavu

devedesete, amerika, daleko od ovog sranja ovde. bukvalno sam polupropustio najbolje mladalačke godine i doživeo da mi ćale 2x bude mobilisan

anticko doba ili srednji vek,ali ne vise od dve god.a duze bi se zadrzao u 23 veku

Haha sto bas 23.?

Anticko doba je vrh, ili Rim za vreme Oktavijana Avgusta, filozofiras i uzivas u hedonizmu i bahanalijama

tek u 23 veku ce ljudi da se opamete, bice slobodniji i manje podli.a tehnologija 50 puta bolja od sadasnje

Ne laprdaj labo kakav 23 vijek reci da si se zajebo mislio si na 22 jer je sada 21

Bukvalno preskocio citav jedan vijek bez razloga haha i sad mi reci da se nisi zajebao nego da imas neku dojavu za 23 vijek

A uporedi razliku izmedju recimo 9. i 11. veka,LOL,koja je razlika mozda u obliku oklopa :)

A 20. i 18. vek druge planete.

nisam se zajebao uporedi tehnologiju i ponasanje sad u odnosu na pre 100 god, tad su deca svoje reoditelje zvali gospodine i gospodjo a sad matori,kevo, cale itd pa vi vidite koliko je slobodnije ponasanje.to je samo mali primer.

raqzlika je ogromna

Kevo,matori i cale je zastarelo,sada ih pljuju u facu kada ih zovu.

Ovaj sa mog avatara izdrka po njima kada nece da mu kupe nesto.

i treba da ih pljuju, za to ponasanje nije kriva genetika nego vaspitanje.kad ih nisu vaspitali onda nek ih biju i pljuju.dete se vaspitava do 7 god, tad se udara temelj.ako ih tad nisu vaspitavali onda jbg u 18 nece moci sigurno