Prijava

није лош неки седамнести век да си типа истраживач и идеш клејмујеш авлије за глориујс емпајр оф португал

T29s
Elem što bi reko jedan moj drug
"Rano si ti za nekog kome su kao bebi kad ima zatvor gurali parče sapuna u dupe to isto dupe stavio u X5"
Sprdnju na stranu samo ovo vreme samo dobra kola, koža samo komfort nemoj da se zajebavamo da smo avanturisti pare samo nama trebaju

Istina je ovo sto boh kaze na kraju

Pa ni ne možeš drugačije sa ovim mozgom
1765 bi crkao od gladi jer ne znaš da ubiješ i odereš zeca ili u Luksovo vreme da teraš kola po mesecu
A tek depresija jahaah pa samoubistvo posle 48 sati

Nije morao da se juri zec 1765. postojale su domace zivotinje i tada :)
A Maestro je na selu ionako ne bi bila neka razika,snasao bi se.

волио бих да се вратим у 2000у и да упозорим аркана да дб не прашта

znam ljude iz bijeljine i mlade i matore koji bi arkana brenerom palili sta je radio u bijeljini i koliko ju je opljackao i srbe i muslimane

znaci zato je mali arkan ono pre par godina prebijen u RS :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Bijeljina_massacre
svako ko nije zgadjen na spominjanje arkana treba mu odstampati da procita 4x dnevno ovo

ma kakav arkan jebeni, bar u tom vojnom smislu bio je smesan, pozercina i lopovcina obicna

ovako krimi je bio krem de la krem imao je stofa za to

бохору је јуче био рођендан немој овакве ствари да говориш

иначе бијељина тек сад ради канализацију рим>бијељина

Japan za vreme posleratnog buma. Kurosava, radjanje mange itd..

japan = devojke kojima lome stopala na pola da budu onako mala....bukvalno pakao na zemlji za mene sa fut fetisom

azijatkinje preruzna stopala generalno imaju

pa da, filipinke npr pogotovo kao neke male zabice tako neke prstice imaju

al ovo su oni smatrali estetski lepim jebote....bukvalno kao da se neko lozi na sise i onda im stavlja kockasti kalup da izrastu u kocke
https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/2015-06/18/6/enhanced/webdr08/original-6590-1434625019-5.jpg?downsize=700:*&output-format=auto&output-quality=auto

Ваљда да не би могле да побегну ево не знам.

Дегенерични су то људи тамо уопште ми их није жао.

pezos me upravo izlijecio od mog fetisa na stopala

Njima su bila privlacna takva stopala,to je bio neki ideal lepote,ozbiljno.Nikako ne shvatam ali isto tako i ne shvatam Evropljane sto su im ideal bile zene od 120 kila u nekom 16,17 veku.