ULICA!!!!!

  1. Ne možeš da imaš pet prosečnih

  2. Samo pravi uličar može da napiše ovakvu definiciju:
    https://vukajlija.com/jel-ima-topli-obrok/735593

  3. Del Piero
    A ovi što pljuju po uličnoj školi su uglavnom oni koji imaju fakultete, pa misle da im sad pripada i zvanje uličnog univerziteta, pa ne ide to tako, rođaci... Jedan uličar vam je još davnih dana presudio- ili imaš muda, ili ideš u školu

    zaboravio si da zagrokces na kraju te izjave.
    to je taj profil i to razmisljanje koje me i natjeralo da otvorim ovo govno od teme.

  4. Pa ja to znam, Keni... zato sam i napisao to;)

  5. Drzavni fakultet > ulicna skola

  6. Miran san > bum bum bum

  7. Ta "ulicna skola" te skiluje za to ako zelis citav zivot da ostanes ulicar ili klosar. U svim drugin sferama, mozes preskociti to znanje kao beskorisno, jer u razlicitim sferama se potezu razliciti mehanizmi ponasanja. Bukvalno ce ti vise koristiti da ucis mandarinski (mandarinski ozb koristan za razliku od ovoga) nego da se natezes i slusas baronske price Somija iz kraja koji valja par paketa vutre dnevno i prica kako je to opasna stvar, a on ozbiljna glava sa penisom od 23 cm. Ili neku slicnu glavu poput Somija.
    To je pomalo i klasna podela, samo se sirotinja przi na te gluposti.

  8. To je ono o čemu je Pez već pisao...u glavama vas streberkoa postoje samo ekstremi,ili si knele ili si seselj ili ko vec...ne kapirate da je ulica masa raznoraznih likova,od najgore sirotinje do ozbiljnih ljutih neartikulisanih lobanja... To vaše crno-belo rasuđivanje i jeste razlog što vas fakultetlije ulica smatra Luksom

  9. I ja sam pisao da apsolutisti nisu nikad u pravu

  10. I ja sam pisao da apsolutisti nisu nikad u pravu

    oksimoron

  11. Del piero fali ti pozz na kraju svakog posta

  12. Fali jedan vinjak poslat sa tvog stola da mi se zahvališ što te učim nečemu ovde

  13. Adresa je prvi sto desno od vrata kad ulaziš

  14. Bezi bre balonja stariji sam od tebe bar deset godina, dobices dandaru da ces se usrati

  15. Hahaha zliko legendarni

  16. Vraćam se na ono, čak na ulici imaš fićter sa kim blejiš. U školama i sličnim stvarima deliš prostor i sa glavama sa kojima ne želiš. I ne jedite govna, ko god ima vise od petnaest godina je sigurno dobar deo vremena proveo jedući govna napolju sa društvom iz kraja. Što igrao fudbal, što blejao na klupicama i slično. Problem je kada napuniš osamnaest i nastaviš da blejiš na ogradi školskog uz džoks i baron priče. Tj. Taj nedostatak filtracije ljudi je često indikator nerazvijenih interesovanja, i nedostatka bilo kakve težnje. A taj trip fakultet svi su inteligentni, jeste upoznali nekada nekog sa poljoprvirednog ili šumarstva, lol. Pa na bilo kom faksu imaš makar 10% tih izgubljenih slučajeva koji bi dilovali gudru u bloku da im matorci nisu uplatili školarinu, 10% pritajenih masovnih ubica, 10 posto bejzik splavara, 10% ovih, onih itd.

    A i u OŠ i SŠ su te razlike još uočljivije. Plus ako ne živiš u podrumu, morao si se sretati sa raznim glavama.

    Bukvalno, ako pod uličnim iskustvom smatraš upoznavanje i poznavanje što šireg kruga ljudi, najrazličitijih profila, bleja u kraju je na poslednjem mestu.

  17. Del piero, ne radi se o tome nego vi nazivate stvari ulicnom skolom koje ne spadaju pod to. Cjelokupno zivotno iskustvo zovete ulicnom skolom, u tome je problem

  18. Pa zato sto sem ulice nisu videli nista, dalje od balkanskog poluostrva usranog makli nisu

  19. Reme, kako objasnjavas onda filtriranje ako npr sedis na klupici sa par drugova, I dodje ti Atila iz kraja de zivi olanik I pocne krvnicki da vam.udara samare bez razloga jer mu delujete bas marshmelounasto I da vam uzima pare ili prdi po vama sta god vec....sta mu ti samo kazes izvini ja sam ovaj deo ulice filtrirao samo za nas ne mozes biti ovde Atila?

  20. Zliko, obišao sam celu Evropu, pola Azije i Južne Amerike, prošao sam sve- bio sam u Legiji stranaca, taksirao, konobarisao, radio kao privatni pilot narko dilera u Meksiku, tragao za zlatom u Klondajku, vozio sam moto trke u Monci, bio pomoćnik pica majstora u Milanu i jebo sam ti kevu, tako da sam za tebe pojam u svakom smislu

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.