ULICA!!!!!

  1. Više mi je nekako Đanluka Zambrota za prosipanje priče o ulici nego Del Piero, ali aj dobro sad ne može čovek baš sve da bira.

  2. U pravu je Reme za skolu. Posebno osnovna skola, jer nema jos rangiranja na osnovu nekih postignuca, tu se vec sretnes sa razlicitim profilima. On buducih klosara, silovatelja, krimosa, do doktora nauka.
    Posle se to rangira, neko ode u gimnaziju, neko u srednju tehnicku, tu je vec covek vise individualan, manje je produzetak roditelja.
    Na faksu opet imas raznih ljudi.
    I covek ako ima min socijalne inteligencije, ne trebaju mu nikakvi ekstremi da ista pohvata.
    A lik kom riba izgovori drugi si mi, a dala mu je prvo vece je prosto debil i taj je za podrum. Nikakva skola njemu ne bi pomogla. Msm to je bas padanje na prebednu foru.

  3. Reme, kako objasnjavas onda filtriranje ako npr sedis na klupici sa par drugova, I dodje ti Atila iz kraja de zivi olanik I pocne krvnicki da vam.udara samare bez razloga jer mu delujete bas marshmelounasto I da vam uzima pare ili prdi po vama sta god vec....sta mu ti samo kazes izvini ja sam ovaj deo ulice filtrirao samo za nas ne mozes biti ovde Atila?

    Jako mudo, gde god da izađeš i ko god da izađe ima situacije slične toj. Pogotovo su bleje po BGu lokalnije, pa i nema toga toliko. Ali desi se. Jbg, pre nekih godinu dana je liku neki moron od 1.60m stavio nož pod vrat jer je ovaj stajao njemu preblizu u redu u piceriji na Trgu. Kako se to razlikuje od par drugova na klupici i Atile koji lupa šamare?

  4. Marshmelounasto hahaha

    Tri dandare za del pijera

  5. Pa ne određuje škola ko će kakav da bude i šta će da postane, nego urođeni karakter, porodica, društvo i ulica, lično poimanje stvari dakle, nejaki bi se odlučivao da ne izlazi iz zone konfora i nastavljao bi da mirno plovi školama na brodu za koji su mu matorci kupili ulaznicu, dok bi se trve lobanja odlučila da sama sebi sagradi jedrenjak i plovi kroz bure kuda poželi, a ne kuda je ucrtan kurs

  6. Termin ulična škola su izmislili ljudi koji su išli na popravne iz matematike.

  7. Pez bukvalno znam vise mangupa gimnazijalaca nego ovih drvosjeca i automehanicara koji su u toj skoli zavrsili prvenstveno zato sto su neambiciozne sline kao i roditelji pa tu sad glume neki kriminal

  8. Jel del piero dupli od Boba Rocka?

  9. Ja sam išao na dva popravna, izbacivan sam iz škole, pa i dalje ne smatram sebe neambicioznom slinom

  10. Del piero, dijete se oblikuje u skoli i sa tog aspekta skola je previse bitna. Zajebi ocjene i iskompleksirane profesore svi smo zavrsili skolu pa nemamo te averzije prema skolstvu vise budi realan i priznaj kako je skola previse bitan segment u odrastanju i stvaranju sopstvene licnosti

  11. To sto je neko skolovan ne znaci da nije premazan svim mogucim bojama, pa prelakiran. Dete nekog krimosa koji je preziveo ili politicara isti kurac nosi modele ponasanja usadjene tako da nije ni svestan da realno bilo ko sa "normalnim" roditeljima tesko da moze da se izbori sa takvom osobom.
    Pa ljudi sta se radi po bolnicama, doktori, sestre, smene vlasti?!
    Skolama kad se bira direktor?!
    Fakultetima kad se bira student prodekan ili dekan?!
    To su takve zakulisne radnje, ogranicene na taj mikrokosmos, gde ta ulicna skola ne znaci apsolutno nista.

  12. Druze kad ti skola ne ponudi nista vise od zavrtanja sarafa ili rezanja drveta (cast pravim stolarima) onda je okej da gajis animozitet prema svakome ko ce daljnim skolovanjem biti potencijalno uspjesniji od tebe

  13. Cekaj bob rock ovde sad prica kako je prosao ulicu, a kad mu je bombas, moj covek po politickom opredeljenju, pretio batinama ili navijacima ne secam ss, podvio je rep i nestao sa foruma. Pa ko ovde koga zajebava

  14. Ma vi ste prelakirani samo izrazima koje ste pokupili od uličara, a oni su te izraze osetili na svojoj koži, kad ste vi mogli da prođete isto što i neko ko je jedva čekao da završi srednju i odjebe od knjige, jednostavno to su različiti svetovi, dok sam se ja cimao i šljakao, Reme i ti ste bili na predavanjima u amfiteatru

  15. Haha upravo to sojo, u svom drustvu imam djecu sudija, doktora i biznismena i svako je bezobraznije, zajebanije, namazanije i snalazljivije od ovih ciji su roditelji na nizim pozicijama. Urbana legenda da su djeca guzonja picke haha

  16. Opseg moći jednog krimosa sa ulice vs opseg moći jednog board membera Fortune 100 kompanije, kao da porediš praćku sa tenkom Armata.

  17. Hahah ma Bombaj i ja to malo glumimo i pravimo predstavu za narod, a inače čoveku sam sad za Božić bio položajnik

  18. Haha brate ja sam bio izbacen iz srednje skole, kakav ja i ucenje amfiteatar bukvalno sam najveci laditelj jaja, idem zato sto mi se ne ustaje da radim od 8 do 16 iskreno

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.