ULICA!!!!!

  1. Dve dandare za gospodina

  2. ti i reme baš bi bili dobar par

  3. Манијак
    vafankulo tamo!

    Provocazzione, fra?

  4. Koliko je još potrebno dandara da se zvizne preko ovčarsko-kablarske lobanje bohorove ne bi li se taj dečko odučio od ovakvih pretenzzioznih komentara? Decxko, pa sa kojim pravom, pobogu

  5. Dosadan si druze, bio si zanimljiv dok si trajao kao bob rock sad si kurac nebitni

  6. Bas nam je pun kurac duplaka koji traju 6 minuta i onda odu na trajni ban

  7. Scuza Maniaco, gde tebe bratinu da zaboravim:)

  8. Ej Bohore, ja kapiram da si ti kao sin jedinac u majke navikao da budeš mažen, pažen i da ništa ni sa kime ne deliš, ali u nekom paleolitu, ti bi sa svojih 170cm bio vrlo nepoželjan genetski materijal ženkama i igrao ulogu izviđača u lovu na sabljozube tigrove, dakle potrošan materijal. Moraš da shvatiš da ti mi ovde nismo roditelji... a ni majka. Tako da zajebi već jednom inače ću nastaviti da te trpam u tu paorsku bulju kao silažu u jasle

  9. Pliduu, evo nešto za pomirenje:
    youtube.com/watch?v=Gr7VfbUKYCo

  10. Nisam čitao celu temu, video sam nekoliko dobrih postova, ali baš nedavno smo videli odsustvo ulične diplome kod jednog momka koji učestvuje na ovom sajtu. Pametnome dosta!

  11. Miki zasto pricas u siframa da li je to neka gangsterska fora xD

  12. ne znam brate, jos mi niste utuvili u glavu tu neku razliku izmedju ulicne skole i zdravorazumskog prikupljanja iskutva sto zapata rece.

  13. To Miki da nas nagna u razmišljanje. Nije samo HA-HA

  14. Del Piero, prosecna visina u paleolitu je bila 165-170 cm

  15. Ako je relevantno to uopste

  16. A ovi što pljuju po uličnoj školi su uglavnom oni koji imaju fakultete, pa misle da im sad pripada i zvanje uličnog univerziteta, pa ne ide to tako, rođaci... Jedan uličar vam je još davnih dana presudio- ili imaš muda, ili ideš u školu

  17. Pa nije relevantno, prosečna je bila 167,5.

  18. I NEAŠ TI TU ŠTA, BRE

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.