ULICA!!!!!

  1. Ma kakve picke, jebote ne znas sta te snaslo. To islo na balet, casove klavira, engleski, islo na sportove po tacno utvrdjenom rasporedu da ne zapati zakrivljenje kicme. U kuci mu usadjeno da bude ambiciozno govno koje gazi preko mrtvih. I gazice. I to kako taj gadja i gde udara kad treba da gazi, ostavi te u solidnom soku.
    Nisu svi govna, ali reci da su glupi je nonsens.

  2. Plidu to je bio i moj jedini razlog studija, secam se ja kazem mojima ma idem u preduzetnike posle srednje kakav faks kurac, kaze cale aj faks ja cu te iskolujem sta te boli kurac spavas jedes malo ucis privodis koleginice. Haha moze cale, evo ruke

  3. Ne branim ja skolstvo, da ne idem na fakultet, citao bih naucnu literaturu u autopraoni dok nemam musterija ali brate moram imati tu ambiciju da nesto naucis pritom mi ti djelujes kao nacitana ogorcena osoba koju je skolstvo sjebalo (razumijem te). Prosao sam mnogo toga, nisam cvjecka ali glupo je sada pricati da je to u bilo koju ruku pozitivno iskustvo, ulica je nesto sto trebas da napustis do 18te

  4. Pa vidim kako nam lepo svet izgleda vođen tim "board memberima" (preznojih se od blama), sve štreberkoi sa 0 emotivne inteligencije, bolesni i nezasiti umovi koje boli kurac savršeno za čovečanstvo, monstrumi jebeni.

  5. Ilon Mask > Toto Rina

  6. Toto Rina 155 cm, steta sto bi u paleolitu bio tek obican izvidjac pri lovu na sabljozube tigrove

  7. Msm moze se povuci paralela u prostituciji izmedju glumice i satorske pevacice. Tacan odnos ciji skilovi su tu korisniji. U smislu da ova daje gazdi kafane posle svirke za 600 e sveukupuno, ova gospodja pre svega, jebe se sa reziserom, politicarem, ko vec finansira film. Prva kurva, drugu hoce da zene. Eto toliko o ulicnoj skoli.

  8. Hahaha pa to zliko, i jebiga zavrsice se nekad a ovako da sam odmah iz srednje otisao da radim ko segrt neki jebeni ubilo bi mi svu ambiciju imao bih 2% sanse da postanem sam svoj gazda jer u tim godinama si lijen ko foka i plus kad uzmes malo para ne napreduje ti se jer starci placaju racune, ti tu i tamo doneses kesu dvije namirnica ostalo na izlaske spiskas

  9. Pa to, u saglasnosti smo

  10. Jebo mamu sad ispalo samo su gimnazijalci hardkor I ovi sto.im calci.imaju pare...ostalo sve klosari neambiciozni I uglavnom picke. Jbt jel vidite sta vi pisete....

    I plus jos niko nije.ni rekao da neki gimnazijalac ne moze da ima ulicnu skolu nego.da to.mora da bude klosar iz kamenorezacke skole

    Najbolji primer ulicne skole je onaj bivsi muz lepe lukic, vlada perovic, sto je drzo klubove po bg, bio u ogromnim parama, oko njega se motali sve najveci.krimosi balkana on to sve gospodski hendlovao, nikad u problemima nije bio, e sad dal ima neki.faks ili nema to.je totalno nebitno.za ulicnu skolu....fakultetska diploma uopste ne znaci da neko ne moze da bude ulicarski namazan

  11. Ulica je dom romantike, takođe
    youtube.com/watch?v=8gPQenyj1nI

  12. Ne, nije to poenta. Samo su izvedene dve kategorije, iskarikirane, da bi bilo lakse diskutovati, sive zone je mnogo izmedju.
    Poenta price ulicna skola je vazna ulicaru. Ostalima ne treba jer se krecu u drugim svetovima, koji se ne preklapaju.

  13. Dva smo sveta razlicita malena

  14. Ulicna skola je za sve svetove.

  15. Po stoti put kazem, nije ulicna skola nego zivotno iskustvo koje si mogao da steknes i da si na livadi rastao. Splet okolnosti koje te u odredjenim momentima sputavaju, naucis da upravljas njima, snalazis se u nepoznatim situacijama (definicija inteligencije) i sve kad skupis dobijes jednu oblikovanu licnost koja moze da uzme stvari u svoje ruke.

  16. Zao mi je sto je nemate i sto ste isfrustrirani zbog toga pa morate pljuvati strastveno.

  17. Сматрам да улица може у неком погледу да ојача социјалну интелигенцију код појединца, али опет само за нијансу више од других обичних социјалних додира које имамо. Како год, улична школа, школа улице, и слична срања не помажу никоме уколико се тим путем школује послије 18те године. Кад си клинац у реду је да ствараш искуства дружећи се са свакаквим пропалитетима, али већ касније може знатно да ти нашкоди и у социјалном и пословном животу. Погледајте само те што се са 20 и кусур година идаље провлаче по улици, у најбољем случају се не дрогирају и не коцкају претјерано, док ипак сви живе код родитеља и обично немају пристојан, или никакав, посао.

  18. I opet nije bitno da li kamenorezac il knjiski moljac

  19. Zao mi je sto je nemate i sto ste isfrustrirani zbog toga pa morate pljuvati strastveno.

    Нисам сигуран на шта конкретно мислиш под дотичним појмом али мени лично није лијепо кад ми свако старији говори да ме је васпитала улица.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.